lekarz Piotr Kraś

Pan dr jest nadzwyczaj uprzejmy i mogę powiedzieć że jest niezłym dentystą. Leczyłam u niego kilka zębów i już kilka lat plomby się trzymają. Ceny przystępne. Minusem jest to, że gorzej radzi sobie z zębami problematycznymi. Miałam kanałowe leczenie z którym musiałam udać się gdzie indziej, natomiast jego rady na moje uwagi co do pulsowania w dziąśle były błędne. (Kanał był niedostatecznie przeleczony, ale p. doktor twierdził, że pulsowanie jest normalne). Poza tym w sytuacjach nagłych nie odbiera telefonu i nie ma z nim żadnego kontaktu w niedziele lub gdy jest na wakacjach.
W związku z powyższym Pan doktor na 5 * nie zasługuje. Najwyżej na 4 - gdyż zakladanie łatwych wypełnień to trochę za mało na "dobrego dentystę".

Rewelacyjny dentysta i bardzo mily czlowiek.

Rewelacyjny dentysta i bardzo mily czlowiek.

świetny specjalista, leczenie kanałowe u Pana doktora to sama przyjemność. ZDECYDOWANIE POLECAM KAŻDEMU!!!

Rewelacyjny stomatolog. Od lat leczy całą moją rodzinkę, moje dzieci dzięki niemu przestały się bać leczenia zębów. Polecam serdecznie

Leczę sie od kilku lat i nie zamienię pana doktora na żadnego innego stomatologa!Ja się już dentysty nie boję!świetny lekarz, wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wrocław"?

Horizon Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień
Wrocław
51-502 Wrocław
Indywidualna Praktyka Lekarska i Stomatologiczna
Świętego Jerzego 15
Wrocław
Łużyckie Centrum Medyczne s.c.
ulica Strzelców 10
68-200 Żary