lekarz Piotr Maślanka

Neurochirurg

Panie Doktorze, dziękuję za wspaniale przeprowadzony zabieg, za ludzką życzliwość, złote ręce i dobre serce. Mając takich ludzi świat będzie coraz lepszy. Dziękuję.

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Po kilku tygodniach nieprzerwanego bólu dzięki Niemu i profesjonalnie przeprowadzonej operacji poprawa nastąpiła z dnia na dzień. Należy podkreślić, że cały personel szpitala Św. Łukasza to zespół bardzo dobrych specjalistów, godnych polecenia. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas i życzę samych sukcesów. A opinia nie 5/5 ale co najmniej 6/6.

Bardzo serdecznie dziękuję Panu Doktorowi Piotrowi Maślanka za przeprowadzenie udanej operacji kręgoslupa lędzwiowego w dniu 24.07. 2017.Pan Dr. reprezentuje zdecydowanie światowy poziom wiedzy w dziedzinie neurochirurgii. Dzięki szybkiej operacji ustąpiły dolegliwosci oraz uporczywy ból. Doświadczyłam ze strony Pana Doktora nie tylko profesjonalnej pomocy medycznej ale rownież wielkiej życzliwości i gotowości pomocy w trudnej sytuacji. Jedni nazywaja to powołaniem , inni uczciwym podejściem do wykonywanej pracy. Ja, dziękuję Bogu za to ze Pan Dr. pojawil sie na mojej drodze . Wspaniały lekarz i fachowiec. Z calego serca polecam Pana Doktora i jeszcze raz serdecznie mu dziękuje.

Bardzo dziękuję Panu Dr Piotrowi Maślane z O/Neurochirurgi Szpitala Woj. w Tarnowie za przeprowadzoną w dniu 21 sierpnia br. i udaną operację kręgosłupa. Pomimo młodego wieku jest lekarzem godnym zaufania, świetnym specjalista i widzącym w pacjencie chorego i cierpiącego człowieka. Dziękuję jemu za troskliwą opiekę, jak i całemu personelowi Oddziału. Są to prawdziwi specjaliści i opieką w trakcie pobytu byłam pozytywnie zaskoczona.

nie mialam zaufania do pana Maslanki z racji mlodego wieku, teraz moge spokojnie napisac lekarz z powolania! Dziekujemy

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Tarnów"?

Specj.Szpital.im Św.Łukasza
ochronek