lek. med. Piotr Maślanka

Neurochirurg

Bardzo dziękuję Panu Dr Piotrowi Maślane z O/Neurochirurgi Szpitala Woj. w Tarnowie za przeprowadzoną w dniu 21 sierpnia br. i udaną operację kręgosłupa. Pomimo młodego wieku jest lekarzem godnym zaufania, świetnym specjalista i widzącym w pacjencie chorego i cierpiącego człowieka. Dziękuję jemu za troskliwą opiekę, jak i całemu personelowi Oddziału. Są to prawdziwi specjaliści i opieką w trakcie pobytu byłam pozytywnie zaskoczona.

nie mialam zaufania do pana Maslanki z racji mlodego wieku, teraz moge spokojnie napisac lekarz z powolania! Dziekujemy

Panie doktorze bardzo dziekuje za uratowanie mi zycia!!!03.05.2017 to data ktora zmienila calkowicie moj system wartosci I podejscie do swiata.Wszystko bylo w pana rekach I wszystko dobrze sie skonczylo.DZIEKUJE.Wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu

Niesamowity lekarz!! Skromny, uczciwy, mimo młodego wieku budzacy zaufanie. Mialam konsultacje z wieloma lekarzami a doktor Maślanka jako jedyny w sposób profesjonalny i rzeczowy wytłumaczył mi moj problem chorobowy a w konsekwencji przeprowadzil operację dzięki ktorej mogę funkcjonować jak zdrowy człowiek. Szczerze polecam i dziękuję za pomoc.

Pan Doktor wykonał u mnie operacje dolnego odcinka kręgosłupa. Generalnie tak sobie wyobrażałam w marzeniach lekarza z powołania dla którego pacjent to człowiek a nie jakaś liczba w statystykach. Gdy byłam na oddziale, zawsze znalazł dla mnie czas aby sprawdzić jak się czuje i odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania. Szczegółowo wyjaśnił mi przebieg operacji. Sama operacja przebiegła pomyślnie i czuje się dużo lepiej. Przywraca Pan Doktor wiarę, że w Polsce są wspaniali empatyczni lekarze. Dziękuje JF

Chcialam serdecznie podziekowac Panu Doctorowi za profesionalizm i udana operacje. Polecam serdecznie Pana Doktora wspanialy czlowiek. Teresa Jurek pacjentka opeowana 26luty 2016. Bardzo dziekuje.

Wspaniały człowiek!!!!.Pan doktor jest wzorem dla innych lekarzy specjalista cudotwórca a na dodatek bardzo ale to bardzo uprzejmy nie spotkałam się jeszcze z takim profesionalnym podejściem do pacjenta i rodziny pacjenta.

Jedyne, co mogę napisać o panu Piotrze - wspaniały lekarz! Pan dr wykonał operację dolnego odcinka kręgosłupa mojej mamie. Mama przez ok 1,5 miesiąca strasznie cierpiała, ból był nie do zniesienia, co gorsza doszło do niedowładu jednej nogi. Na szczęście trafiła do gabinetu Pana Piotra, który natychmiast skierował ją na oddział. Dziś, choć od operacji minęły zaledwie 2 tygodnie, mama bardzo szybko dochodzi do siebie, niedowład ustąpił całkowicie, podobnie jak ból. Dawno nie spotkałam się z tak życzliwym podejściem do pacjenta, no i oczywiście z takim profesjonalizmem!

Super lekarz, dobrze rokujący i spaniały człowiek. Pozdrawiam panie doktorze.

Super lekarz, dobrze rokujący i spaniały człowiek.
Pozdrawiam panie doktorze.

Doktor Maślanka jest bardzo dobrym lekarzem. Bardzo szczegółowo i w prosty sposób wytłumaczył mi wszystko przy czym był bardzo miły i sympatyczny. Polecam