lek. med. Piotr Maślanka

Neurochirurg

godny polecenia oraz bardzo kompetentny lekarz wzbudzajacy zaufanie pacjenta

godny polecenia oraz bardzo kompetentny lekarz wzbudzajacy zaufanie pacjenta

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Polecam. Barbara W.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Polecam.
Barbara W.

Pan Piotr jest doskonałym lekarzem i czeka go przyszłość pełna sukcesów, tego samego mu życzę. Przy tym wszystkim jest dobrym i życzliwym człowiekiem co w połączeniu daje niezwykły efekt dobrego człowieka. Polecam. Panie Piotrze mam nadzieję, że w jak najmniejszym stopniu spotkają Pana jakiekolwiek nieprzyjemności w życiu. Dziękuje za wszystko. F.

Polecam wszystkim tego młodego lekarza. Dwa lata temu moj 18letni syn byl przez niego operowany, miał krwiaka mózgu. Dzisiaj syn czuje sie swietnie, ani śladu po operacji. Polecajac tego lekarza chcialam podziekowac jemu i calemu zespołowi Oddziału Neurochirurgii Szpitala św. Łukasza w Tarnowie