lekarz Piotr Morawski

Laryngolog

2,6

Pan doktor Morawski hmm wizyta u niego przebiega szybko i bez konkretów patrzy aby się tylko pozbyć i wziąć to swoje 120zl cwaniak który myśli że jest nie zastąpiony traktuje ludzi jak przedmiot

Taki klasyczny naciagacz na kasę, a nazywa się lekarzem. Omijam go szerokim łukiem. Dziecko przestawało słyszeć, a on mówił, że wszystko jest dobrze. ; (

nie polecam lekarz wręcz nie przyjemny w rozmowie łapie za słówka i komentuje z oburzeniem wiekszość wizyty ucieka na rysowaniu gdzie jest 3 migdał kompetencje pozostawiają wiele do życzenia w jego opini migdał"przerosnięty w normie" cokolwiek by to miało znaczyc w opini dwóch innych do usunięcia na cito !!!

Dr Morawski przeprowadził operację mojej przegrody nosowej i małżowin nosowych. Zabieg został przeprowadzony szybko i bezboleśnie. Rezultaty są bardzo duże, oddycha mi się o wiele lepiej niż przed zabiegiem. Serdecznie polecam Dr, ponieważ jest to prawdziwy specjalista, i zarazem bardzo miły człowiek.

Wspaniały lekarz i świetny fachowiec w swojej dziedzinie. Chodziliśmy do pana doktora z naszymi synami, po leczeniu i usunięciu migdałków stan zdrowia naszych dzieci znacznie się poprawił. Rzeczowy i konkretny ;)

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Kraków"?

Paweł Papież

Laryngolog
LARMED
ul.Lwowska 17/1
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
Kraków
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E

lek. med.