Laryngolog Kraków

Wolny termin: 30 Cze o 09:00. Sprawdź inny. # 1

UL. LWOWSKA 17/1

Pani doktor Agata Karlikowska jest lekarzem o dużej wiedzy, kompleksowym podejściu do pacjenta, którego traktuje z szacunkiem i życzliwością. Uważnie słucha, delikatnie bada i stara się wyjść naprzeciw wszelkim obawom i wątpliwościom. Polecam z pełnym przekonaniem. Dorota Szumska

Opinia dodana przez: Dorota
Wolny termin: 4 Lip o 13:00. Sprawdź inny. # 2

Wolny termin: 5 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 3

UL. LWOWSKA 17/1

Świetny lekarz, który najpierw wykonuje badania i stawia diagnozę, a dopiero potem leczy (niestety teraz to już rzadkość). Jeździliśmy z dzieckiem przez 2 lata po różnych lekarzach i nikt nie umiał powiedzieć, co dziecku dolega. Leczyli nas na coś, czego nigdy nie mieliśmy. Zero badań. Podejście było takie: przewrażliwieni jesteście, damy leki i zobaczymy co dalej. Specjaliści mieli sprzęt, ale żaden nie wykonał badań. U doktora Skóry jedna wizyta, konkretne badania, od razu trafna diagnoza, możliwe rozwiązania, wszystko powoli, dokładnie, bez pośpiechu. Mogę powiedzieć, że moje dziecko po 2 latach męki wraca do normalnego życia. POLECAM !!!

Opinia dodana przez: Monika

NZOZ STOMATOLOGIA PATYKIEWICZ J. Patykiewicz
Kobierzyńska 130/U-1

Przesympatyczny lekarz, super podejście do pacjenta, profesjonalizm,wszystko co najlepsze, bardzo dziękuję i polecam z całego serca

Opinia dodana przez: Alicja
Laryngolog Kraków prof. dr hab. n. med. Jacek Składzień

Katedra i Klinika Okulistyki i Onkologii Okulistycznej CMUJ ul.
ul. Kopernika 38 Kraków

cudowny człowiek i lekarz. Gdyby było więcej takich ludzi to i najgorsza choroba była by mniej straszna

Eco Lab Healthcare Instytut Dermatologii
Zacisze 6/3

Pod wszystkimi pozytywnymi opiniami o Panu Doktorze podpisuję się obiema rękami. Osobiście trafiłam do niego zupełnie przypadkowo, dlatego tym bardziej jestem pozytywnie zaskoczona. Jest bardzo dokładny, niczego nie bagatelizuje ale też nie sieje niepotrzebnej paniki. Zabieg (usunięcia przewlekłego stanu zapalnego zatok i polipów) przeprowadzony został szybko i bez powikłań, a dobrane leczenie okazało się skuteczne. Dodam też, że choć lekarz nie wróży z fusów i wnikliwie diagnozuje problem, to już wstępnie postawione rozpoznanie okazało się trafne. Lekarz jest szczerze zainteresowany zdrowiem pacjenta i zawsze gotowy do udzielenia wyczerpujących odpowiedzi na nurtujące pytania (co w mojej ocenie jest rzadkością na rynku usług medycznych, dlatego tym bardziej zasługuje na pochwałę). Poza profesjonalną opieką medyczną i trafną diagnostyką, Doktora wyróżnia też zatem podejście do pacjenta. Jest to specjalista godny polecenia i szczerze rekomenduję go swoim znajomym.

Opinia dodana przez: Aleksandra

Kraków

Mało, że skutecznie leczy (i to nie tylko słuch!), ale też sama chętnie słucha, cierpliwie tłumaczy i stawia trafne diagnozy.
Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)

Pani Klaudia...Anioł, nie lekarz :)

Opinia dodana przez: Pacjent

"Klinika Krakowska"- Przychodnia Specjalistyczna
ulica Mehoffera 6

Podziękowanie

Podziękowanie

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy wdzięczności za ratowanie mojego zdrowia i życia. Za wspaniałą fachową opiekę, za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość oraz wszelką okazaną bezinteresowną pomoc i troskę dla Pana dr Pawła Cenda i dr Pawła Dobosza z Oddziału Kliniki Laryngologicznej Szpitala Wojskowego w Krakowie. Jestem osobą bardzo schorowaną, główna choroba to porażenie strun głosowych, leczyłam się ponad rok w różnych szpitalach jednak w tym kierunku nie było zainteresowania a ja czułam się coraz gorzej – bardzo słaba i ciągłe nasilające się duszności.
W końcu spotkałam panów dr Cenda i Dobosza, którzy widząc co się dzieje w ekspresowym tempie zajęli się moją osobą.
Przeprowadzili zabieg, po którym poczułam się bardzo dobrze, mogę swobodnie oddychać, chodzić i wykonywać różne domowe prace. Panowie doktorzy to świetni fachowcy, posiadają ogromną wiedzę medyczną. Mają świetne podejście do pacjentów, dla nich liczy się tylko człowiek.
Polecam wszystkim chorym z tej dziedziny aby tylko korzystali z usług Panów doktorów.
Życzę zdrowia, pomyślności i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.
Wdzięczna Antonina W.

Opinia dodana przez: Antonina W.

PRZYCHODNIA NA SKARPIE
NA SKARPIE NOWA HUTA

Pani Doktor słucha pacjenta i z rozwagą dobiera leczenie. Tłumaczy dokładnie w czym tkwi problem zdrowotny i stara się pomóc w jak najlepszy sposób. Poświęcają tyle uwagi,ile wymaga tego sytuacja,zawsze odpowiadając na pytania pacjenta. Bardzo polecam!

Opinia dodana przez: Paulina

Klinika ORL
ul.Śniadeckich 2
Kraków Kraków

Polecam wszystkim. bardzo miła, życzyliwa a przy tym bardzo mądry lekarz. Leczyłem sie u wielu lekarzy niestety bezskutecznie. pani doktor zaproponowała konkretne leczenie poprzedzone bardzo wnikliwą diagnostyką, która pozwoliła zdiagnozować problem i podjąść właściwe leczenie. Polecam wszystkim a Pania doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego