Jestem pacjentką z CenterMed i muszę powiedzieć, że zarówno lekarz jak i reszta załogi to profesjonaliści wysokiej klasy. Dr Woś to świetny diagnosta, od razu w przeciwieństwie do poprzedniego lekarza u którego byłam wystawił dobrą diagnozę i rozpoczął leczenie. Polecam

Przyjmuje też w CenterMed na Łazarza obok pogotowia. ja miałam usuwane migdałki przez niego. Bardzo dobry lekarz i fajny, zawsze uśmiechnięty człowiek, aż miło z nim się rozmawia. Polecam!

Kompetentny lekarz, bardzo dokładny i skrupulatny. Zawsze miły, stara się mieć czas dla pacjenta i wszystko dokładnie tłumaczy. Polecam!

Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Miły i uprzejmy dla pacjenta. Profesjonalny i dociekliwy w diagnozowaniu choroby. Polecam

Jeśli chodzi o leczenie spodziewałam się czegoś więcej

Jeśli chodzi o leczenie spodziewałam się czegoś więcej