lekarz Piotr Olszewski

Ginekolog, Ginekolog położnik

Bardzo dobry lekarz ginekolog,dokładny ,sympatyczny...jeszcze nie spotkałam takiego lekarza ..w pełni zasługuje ,żeby Go polecić i życzę panu Lekarzowi Olszewskiemu wszystkiego najlepszego ..

Anioł. Lekarz z powołania. Prowadził moje 2 ciąże. Obie z problemami.Polecam w 100%. bardzo uprzejmy,kompetentny i wszystko wytłumaczy.

CHODZIŁA DO TEGO LEKARZA PRZEZ TRZY LATA A KIEDY ZASZŁAM W CIĄŻE TO PRZEZ JEGO RUTYNE MOJE DZIECKO BY W OGÓLE NIE PRZYSZŁO NA ŚWIAT.NIE POLECAM

Doktor Olszewski jest prawdziwym lekarzem z powołania prowadzi moją ciąże i ufam mu bezgranicznie.Jest z nim kontaakt 24 godz na dobę gdy coś jest nie tak od razu mówi co trzeba zrobić DZIĘKUJĘ

jestem baaardzo zadowolona...leczę się u doktora już 3 rok i nie pozwolił stracić nadziei...powiedział jeszcze Pani będzie w ciąży,ale w najmniej oczekiwanym czasie...i stało się (mam 2 kreski na teściku..)

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wadowice"?

Robert Weisberger

ulica Warszauera 3
ulica Warszauera 3

Iwona Hankus

Wadowice
Ujastek sp. z o.o. sp. komandytowa
ulica Ujastek 3