lekarz Piotr Pierlak

Neurolog

Brak kompetencji, przyjmowanie pacjentów ile fabryka dała, przepisuje tylko leki nie wykonując żadnych badań. Badania musiałam zrobić prywatnie!!! Pan doktor stwierdził że nie ma podpisanej umowy co okazało się nie prawda!!! Nie polecam!

Nie polecam!

kompetentny, taktowny i miły, cierpliwie tłumaczy chorobę i uczciwie mówi o możliwościach leczenia, otwarty na wszelkie sugestie ze strony pacjenta.

Wspaniały człowiek aby więcej lekarzy miało takie podejście do chorego jak PAN doktor.Życzę mu wszystkiego najlepszego.

Bardzo dobry lekarz, poprzedni mi nie pomógł nie zrobił żadnych badań dał lekarstwa które wcale nie pomagały. Pan Pierlak od razu wysłał mnie na badania potem przepisał lekarstwa które pomagają. POLECAM WSZYSTKIM!!!Super podejście do pacjenta!

Witam serdecznie,bardzo sie cieszę ze znowu wróciłam do Pana doktora, po przerwie.Czuję sie znowu jak pacjent w dobrych rękach.Polecam serdecznie wizyte u Pana doktora, mimo swojego bólu idę z największą przyjemnością do niego.Pozdrawiam serdecznie i zycze wiele dobrego dla Pana doktora , jak i dla jego pacjętów. Sarna8@vp.pl

Wciąż poszukujesz "Neurolog Rajcza"?

Osiedle Młodych 1
Osiedle Młodych 1
34-300 Żywiec
spółka cywilna Praktyka Grupowa Lekarzy Podstawowej Opieki Zdrowotnej Witold Kurowski, Roman Matonóg
ulica Rynek 2A
34-370 Rajcza
Psychiatryczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Spółka z o.o.
ulica Graniczna 7
34-312 Międzybrodzie Bialskie
N.Z.O.Z. Praktyka Grupowa Lekarzy Rodzinnych "ZDROWIE" s.c.
aleja J. Piłsudskiego 50
Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy w Rajczy