dr Piotr Wójtowicz

Laryngolog

Pisząc krótko CUDOWNY człowiek. Dzięki niemu odzyskałam węch, oddycham normalnie i jestem szczęśliwa.

Trafiłam na tego lekarza przypadkiem, będąc już w szpitalu i czekając na zabieg, skierowana z przychodni przyszpitalnej. Zaskoczyła mnie u tego lekarza troska o pacjenta. Może z początku nie jest zbyt wylewny, ale to naprawdę jest lekarz, który nie lekceważy, słucha, zależy mu, wzbudza zaufanie. Do tego jest naprawdę świetnym specjalistą, budzi na oddziale szacunek nie tylko mój, ale innych pacjentów oraz personelu. Odebrałam go jako lekarza z pasją, co się bardzo rzadko zdarza. Wie co robi, a "robota" pierwsza klasa :)) Naprawdę jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że ...

Naprawdę jestem bardzo zadowolona i cieszę się, że trafiłam pod jego skrzydła. POLECAM z całego serca tego lekarza !!!

dr piotr wojtowicz najwiekszy specjalista po profandrzeju kukwie kocha pacjenta szanuje i tlumaczy wszystkie niejasne dla laika tematy,Serdeczny,rzetelny supwer przystojny o glosie aniola moj aniol uratowal mi juz 4 razy zycie kocham cie aniele.TWOJA PACJENTKA BOGNA57

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny