Laryngolog Warszawa

Wolny termin: 19 Lip o 19:00. Sprawdź inny. # 2

lek. med. Anna Stasiak

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

01-355 Bemowo, Warszawa

Pani doktor leczy mego synka od około roku. Zawsze uśmiechnięta. Wspaniałe podejście do dzieci, delikatność. Odpowiada na zadane pytania proponuje różne formy leczenia i potrafi doradzić, która metoda będzie najlepsza. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: JiM

lek. med. Magdalena Frąckiewicz

Otolaryngolog dziecięcy, Otolaryngolog

Etiudy Rewolucyjnej 23

Wolny termin: 19 Lip o 13:00. Sprawdź inny. # 7

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Laryngolog Warszawa lek. med. Rafał Chmielewski

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Żoliborz, Warszawa

W dniu dzisiejszym, tj.: 27.03.2011 r. (niedziela) z silnym bólem ucha, obrzękiem lewej części twarzy i gorączką 39 stopni na ostrym dyżurze ten Pan- tak o nim piszę, bo z przykrością stwierdzam, że nie jest on lekarzem z powołania stwierdził, że nie kwalifikuję się na ostry dyżur i powinienem udać się do rejonu do laryngologa.Realia i rzeczywistość jest taka, że do laryngologa można się dostać w Polsce po pierwsze ze skierowaniem od lekarza rodzinnego i na takie wizyty czeka się niekiedy miesiącami-> powiedziałam to temu Panu-> wzruszając ramionami stwierdził żebym poszedł prywatnie. Dla mnie jest to skandal, że uważany i szanowany lekarz znając kodeks etyki lekarskiej w ten sposób traktuje pacjenta, który nie przyszedł przecież z bólem gardła tylko z przeszywającym bólem ważnego narządu, jakim jest słuch. Raz na 28 lat zdarzyło mi się w życiu zachorować tak, że potrzebowałem pomocy lekarskiej- i została mi ona udzielona w wyżej opisany sposób (oczywiście- ironia). Od 18 lat pracuję i miesięcznie oddaję na ubezpieczenie zdrowotne ok. 370 zł. Z chęcią zrezygnowałbym z opłacania tych składek-> 10 lat pracy x 12 m-cy x 370 zł = 44.400,00 zł. Za 44 tyś. 400 zł miałbym taką prywatną wizytę, że lekarz chodziłby koło mnie przez cały tydzień nie opuszczając mojego łóżka, tak przynajmniej sądzę. A muszę płacić na "polski system" przez 10 lat - gdzie pacjenci przyjmowani są w taki sposób i ja również tak zostałem potraktowany. BRAWO POLSKO! BRAWO POLSKI RZĄDZIE!

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 9

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Medivita"
ul. Rejtana 15
02-516 Mokotów, Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miła, konkretna, odpowiada chętnie na wszystkie pytania, widać ze ma sporą wiedzę i doświadczenie. Polecam tego lekarza wszystkim!

Wolny termin: 23 Lip o 15:00. Sprawdź inny. # 10

Spółka Lekarska Sp. z o.o.
ul. Grzybowska 16/22

Laryngolodzy w mieście Warszawa