Lekarze Laryngolog Warszawa

dr n. med. Paweł Szwedowicz

Optimum Medica
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

Pan Doktor super specjalista i konkretny człowiek.. Umie podejść do człowieka i opisać problem. Więcej takich lekarzy nam potrzeba.Teraz czekam na wizytę z synkiem i mam wielką nadzieje ze pan Doktor nam pomoże. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Tomasz Kwiatkowski

dr n. med. Tomasz Szafarowski

Gabinet Lekarski TOMMED
Powstańców Śląskich 45 m 4, Klatka A, Piętro 1
01-355 Warszawa

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Każą tu wpisać minimum 100 znaków a ja więcej nie mam nic do dodania. Napiszę więc jeszcze raz: Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Bardzo, bardzo polecam tego lekarza.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog dziecięcy
                                       lek. med. Leszek Sitarz

lek. med. Leszek Sitarz

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Chcę tą drogą podziękować pani doktor Baczyńskiej i panu doktorowi Sitarzowi z Formmedu za wspaniałą opiekę nad moim dzieckiem. Oboje mają bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i świetnie wyposażony gabinet. Pani doktor zdiagnozowała problemy mojego synka, a pan doktor wspaniale zoperował go. Oboje bardzo konkretni i rzeczowi, a pani doktor jest wprost przemiła i bardzo, bardzo cierpliwa. Odpowiedziała na mnóstwo moich pytań z uśmiechem i życzliwością. Takich lekarzy potrzebujemy – ...
Opinia dodana przez: Hania W
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Laryngolog
                                       lekarz Małgorzata Grzesik

lekarz Małgorzata Grzesik

Laryngolog

Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
02-777 Warszawa

Pierwsza wizyta,co za lekarka!!!! Wspaniałe podejście,dziekuję Pani serdecznie. W życiu z taką życzliwością u lekarzy się nie spotkałam wcześniej!
Opinia dodana przez: Agata

lek. med. Aleksandra Olejniczak

OTOLARYNGOLODZY24 Sp.z.o.o
Wołoska 18 (budynek CURTIS PLAZA)
02-675 Warszawa

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

Izabela Popowska-Karwowska

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

Szpital AM, Ul. Banacha
Warszawa

Odbyłem u Pani Doktor kilka wizyt, w tym również konsultacje telefoniczne z uwagi na ograniczenia Covid. Od paru lat odczuwam dolegliwości otolaryngologiczne (szumy). Miałem wizyty u kilku specjalistów w tej dziedzinie w przychodniach publicznych i niepublicznych różnej kategorii i "renomy medialnej"... Skuteczność tych wizyt nie zawsze była zadawalająca, objawy częściowo ustępowały, ale też pojawiały się w innych formach, często o zmieniającym się natężeniu. Odnosiłem wrażenie, że wobec niepełnego zakresu badań ...
Opinia dodana przez: Paweł Staszewski

Jan Ratajczak

Laryngolog, Foniatra

Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Warszawa

Nie myślałem, że w ramach NFZ będę miał okazję kiedykolwiek spotkać lekarza, który traktuje pacjenta i jego problemy zdrowotne w sposób tak empatyczny, wnikliwy i uprzejmy. Nie skłamię, jeśli powiem, że po jednej wizycie mogę z całą odpowiedzialnością uznać Doktora Ratajczaka za najlepszego lekarza, z jakim w swoim dosyć już długim życiu miałem do czynienia. Pięć gwiazdek to, moim zdaniem, zdecydowanie zbyt niska ocena! Ode mnie co najmniej 10!!!!!
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr hab. n. med. Karolina Dżaman

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2
04-749 Warszawa

Świetny lekarz.Po operacji guza ślinianki w 2015 roku żadnych problemów.Doskonały zespół z Panią ordynator

lekarz Dorota Piórkowska

Alergolog, Laryngolog dziecięcy

Gabinet Lekarski (wizyty domowe)
Warecka 4/6 m.81
00-040 Warszawa

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Piórkowska jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam
Opinia dodana przez: koniki
Powiem tak nie byłam przekonana do doktora Osmólskiego ale przekonał mnie do siebie. Usuną mi migdałki przez które non stop chorowałam. Teraz jest super i bardzo się ciesze , że trafiłam do doktora. A jak ktoś się wybiera do doktora to niech się uzbroi w cierpliwość bo są duże kolejki , a doktor nie poświęca piętowi 15 min tylko dużo więcej. Lekarz godny polecenia

lek. med. Anna Wakarow

Gabinet lekarski
01-943 Warszawa

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA

Jolanta Trojnar

Laryngolog, Pediatra

LEKARZ OTOLARYNGOLOG PEDIATRA JOLANTA TROJNAR SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA
02-036 Warszawa

Świetny lekarz laryngolog kompetentna i bardzo dokładna Polecam z całego serca. Pani doktor zdiagnozowała chorobę u naszego syna z którą przez rok inni lekarze sobie nie radzili
Opinia dodana przez: Robert

lek. med. Tomasz Rowicki

Laryngolog, Otolaryngolog

Spółdzielnia Pracy Specjalistów Rentgenologów
ul. Waryńskiego 9
00-655 Warszawa

Tak ciepłego podejścia do dziecka tylko sobie życzyć od wielu lekarzy. Wyrozumiały i cierpliwy dla rodziców. Lekarz który wyjaśni wszystko i zrozumie każdą wątpliwość. Miałam przyjemność w trudnej chwili dla mojego syna i dla mnie spotkać dr.n.med. Tomasza Rowicki w Centrum Zdrowia Dziecka i Bardzo Dziękuję że operował Pan mojego syna.
Opinia dodana przez: Renata

lek. med. Jarosław Kosek

CenterMed
ul. Waryńskiego 10a
00-631 Warszawa

Od prawie dwóch lat jestem prowadzony przez Pana doktora po ciężkiej operacji krtani i gardła, którą przeprowadził ze swoim zespołem, wspaniały specjalista, wspaniały człowiek, godny polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy i porady.
Opinia dodana przez: Albert

lek. med. Jolanta Serafin-Jóźwiak

Laryngolog, Foniatra

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30
00-024 Warszawa

Miła w rozmowie, delikatna w badaniu. Nie wyśmiała mnie, gdy w moim uchu znalazła watę, która była główną przyczyną mojego osłabienia słyszenia. FANTASTYCZNA ! Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: Anna Kułaga

Beata Śnieg

Centrum Medyczne Damiana Koneser
Plac Konesera 10a
03-736 Warszawa

Pani Doktor to lekarz z powołania - kompetentna, empatyczna, z troską podchodząca do dolegliwości pacjenta, nawet pacjenta nie komercyjnego. W obecnych czasach i pogoni za pieniądzem to rzadkość godna odnotowania.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Ewa Komosińska

Rembielińska 17 lok. 17/u
03-352 Warszawa

Byłem kilkakrotnie u pani doktor na badaniu okresowym do pracy. Wyłapała sama przewlekły problem alergiczny i sama z siebie zaproponowała kolejną wizytę celem już tylko podleczenia go. Zero "spychologii". Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Zuzanna Gronkiewicz

Szpital Czerniakowski
ul. Stępińska 19/25
Warszawa

Poświęca pacjentowi czas i uwagę. Jasno tłumaczy przyczyny dolegliwości i możliwe leczenie. Świetna lekarka.
Opinia dodana przez: Marek
Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ