dr n. med. Robert Szamborski

Laryngolog

Wizyta z polecenia rodziców. Miałe problem z zawrotami głowy. Przeszedłem wiele gabinetów, lekarzy, doktorów i profesorów a w głowie jak mi się kręciło tak kręciło. I wizyta u doktora Szamborskiego. Wizyta komercyjna, tłum pacjentów przed gabinetem. Doktor sympatyczny, miły. Krótka rozmowa, konkretne pytania, nie lub jak mówi się nie na temat. badanie lekarskie, zajrzał tu i tam. Zapytał czy jestem ktoś jest ze mną, ponieważ wykonał mi magiczne wyginanie moją głową, po który przestało mi się kręcić w głowie. Magia. powiedział mi, że jakieś kamyczki przemieściły mi się tam gdzie być nie powinny. Bardzo prosto mi to opisał. Najważniejsze, że uleczył i mogę normalnie żyć. Wielkie dzięki. Polecam doktora wszystkim!!!!!!!!

Bardzo dobry i miły doktor. Byłam głucha. Doktor dokładnie wyjaśnił mi dlaczego źle słyszę. Dał mi leki i słyszę dużo lepiej. Na wizycie byłam z mężem który też był chory a pan doktor zbadał go bez dodatkowej opłaty i przepisał leki które go wyleczyły.. To się rzadko zdarza. Oby więcej takich lekarzy przyjmowało w naszej przychodni w Halinowie. Opinię napisała moja wnuczka bo ja mam 81 lat.

wg mnie lekarz co mnie uzdrowił, ekspresem. Zaplacilem za to drogo ale miałem pewnośc że sumiennie i należycie wykonano. Miałem sześc dziur w prawym uchu i nie dosłyszałem na lewe ucho. Andrzej.

Oceny same mówią za siebie. Doktor niesamowicie sprawie usnął mi ósemkę tzw. trudną. Po tym jak to zrobił to chyba takich zębów nie ma. Polecam szczerze doktora i pozdrawiam.