Przemysław Grądzki

2,6

Tego człowieka nie można nazwać lekarzem, po kilku BARDZO NIE PRZYJEMNYCH wizytach przeszedł sam siebie, jego niemiłe, szorstkie, wredne wręcz chamskie podejście, do pacjenta spowodował że nie pozostawię tej sytuacji bez odzewu. Komunistyczne podejście, j/w nika napisała, akord to mało powiedziane, chore insynuacje odnośnie naciągania NFZ na podstawowe badania które się należą!!!! nie po to płacimy podatki całe życie żeby zostać tak potraktowanym przez jakiegoś gbura. To nasze pierwsze dziecko o które staraliśmy się bardzo długo, nie mając większego doświadczenia oczekujemy opieki, porad, choćby minimum zainteresowania!!!! a o tym nie ma mowy, słyszałam tylko nie widzę potrzeby wykonania, nie widzę przeciwskazań, dlaczego wszyscy chcą naciągać NFZ ponownie.... brak słów.....
na koniec usłyszałam że mam poszukać sobie innego lekarza bo nie będzie prowadził mojej ciąży a poza tym to kończą się limity.
Przepraszam bardzo to gdzie ma się udać kobieta w ciąży?????!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie od połowy sierpnia obdzwoniłam połowę ginekologów i nigdzie nie ma limitów.

Pan doktor prowadził moją ciążę,jestem na prawdę zadowolona z opieki. Prawdą jest, jak napisano w jednej opinii, jest bardzo delikatny, niektórzy lekarze a już na pewno w szpitalu, potrafią zbadać, szczególnie ciężarną tak, że oczy na wierzch wychodzą z bólu. Uważam, że jest kompetentny i dokładny, osobiście nie mam jemu nic do zarzucenia.

jak na człowieka o posturze niedzwiedzia jest b. delikatny

jak na człowieka o posturze niedzwiedzia jest b. delikatny

Jestczlowiekiem poslanym od BoGA oddanym w swym zawodzie. wczuwa sie w bol pacjetki.Rodzic przy tym czlowieku mozna w nieskonczonosc. Porod wspanialy krotki.

Przestrzegam wszystkich przed tym lekarzem ! jest bardzo pazerny na pieniądze a oprócz tego nieuprzejmy. Od lat leczę się z powodu nawracających poronień .Jedną ciąże niestety prowadził właśnie ten lekarz . niedawno zwróciłam się do niego o wypis z mojej kartoteki ponieważ jest mi to potrzebne do dalszego leczenia i spotkałam się z wielką arogancją! Usłyszałam dokładnie : „ a po co to pani i tak jest pani bezpłodna ! (mam jedno dziecko+3ciąże !!!) poza tym niech lepiej pani zaadoptuje jakieś dziecko bo w tym wieku to już nic z tego nie będzie !!! to ma być specjalista ginekolog, zostałam poniżona i obrażona tylko dlatego ze nie płaciłam mu grubej kasy którą spodziewał się ode mnie wyciągnąć. Całą sprawę zamierzam zgłosić do Izby Lekarskiej.