lek. med. Przemysław Lipińskilek. med. Przemysław Lipiński - zdjęcie profilowe

lek. med. Przemysław Lipiński

Chirurg ogólny

Dodaj opinię Umów wizytę

Miałam przyjemność poznać Pana doktora w przychodni na Sterlinga. Bardzo kompetentny i rzeczowy. Udzielił wyczerpująco odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Polecam gorąco.

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.

Pan doktor usuwał mmi brzydkie znamie na twarzy. Bardzo się bałam, że bedzie bolałoi że będie brzydka blizna, ale wszystko było super. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Łódź"?

Sasanek 8
Łódź