dr n. med. Przemysław Pięta

Doktor prowadzi właśnie moją pierwszą ciążę, dotarłam do niego ponieważ lekarz do którego chodziłam się nie sprawdził. Dr Pięta to złoto człowiek, doktor u którego każda mama dostanie fachową opiekę i może być pewna, że nie zostanie bez pomocy, daje olbrzymie poczucie bezpieczeństwa.

Wspaniały człowiek i lekarz. Prowadził moją ciążę, która była zagrożona. Dr. Pięta to człowiek spokojny, nie siejący strachu, kompetentny a przede wszystkim kulturalny i taktowny. Polecam wszystkim a przede wszystkim kobietom dla których wizyta u ginekologa jest wielkim stresem. Spokój i opanowanie dr. pozwolą ten stres zminimalizować.

Dobre podejście,cierpliwość,fachowość,punktualność umawianych wizyt,zainteresowanie pacjentką w szpitalu.

Naprawde lekarz godny zaufania prowadził moje dwie ciąże, gdzie jedna była zagrożona.Nawet w póznych godzinach wieczornych nie odmówił pomocy. Pierwsze moje wrażenie to skromny,miły,uprzejmy i mający czas dla pacjentki lekarz:)

Wspaniały lekarz...przed wizytą byłam u 2óch róznych i żaden nie był taki jak Dr.Przemysław Pięta. Wszystko dokładnie tłumaczy odpowiada kompetentnie na pytania zleca badania i dba o pacjentke;)prowadzi moja ciąże i naprawde gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Poznań"?

Sławomir Meller

Centrum Zdrowia Kobiety