dr hab. n. med. Przemysław Pyda

Panie Doktorze. Raz jeszcze bardzo dziękuje za opiekę . Cieszę się bardzo że Pana spotkałem na swojej drodze . Jest Pan niesamowitym człowiekiem . Ps. Nie pisze tego w trakcie działania narkozy 😜 Pozdrawiam Pana serdecznie , mam nadzieje , że młoda kadra lekarska z którą Pan współpracuje przejmie od Pana najlepsze cechy bycia Super Doktorem !!!! Darek Zielona Góra

Panie Doktorze.
Raz jeszcze bardzo dziękuje za opiekę .
Cieszę się bardzo że Pana spotkałem na swojej drodze .
Jest Pan niesamowitym człowiekiem .
Ps. Nie pisze tego w trakcie działania narkozy 😜
Darek Zielona Góra

Świetny specjalista, wnikliwie zbadał mój przypadek GERD, od konsultacji przez wszystkie niezbędne badania aż pod skalpel. Dalej opieka i leczenie po wyjściu ze szpitala. Trafiłem z polecenia i polecam dalej - godny zaufania, profesjonalny Lekarz ! Poświęcił mi tyle czasu ile było trzeba, bez "masówki" na czas... super!

Trafiłem do Pana Doktora z polecenia znajomego. Od 3 lat zmagam się z problemami z trzustką po przebytym OZT. Pan Doktor wnikliwie wytłumaczył mi co powinienem zrobić i zasugerował usunięcie pęcherzyka żółciowego.Ani chwili się nie wahałem. Po kilku dniach odebrałem telefon informujący o dacie stawienia się w szpitalu. Pobyt w szpitalu, zabieg operacyjny i wypis ze szpitala przebiegły w expresowym tempie. Operacja była na tyle fachowo przeprowadzona, że nie musiałem brać kroplówek ze środkami przeciwbólowymi ani później tabletek w domu. Wszystko goi się prawidłowo i szybko mimo, że choruję również na cukrzycę. Polecam Pana Doktora wszystkim. Super lekarz, fachowiec i człowiek. Jestem głęboko wdzięczny Doktorowi za pomoc jaką mi okazał.

Godny polecenia lekarz. Bardzo rzeczowy i kompetentny. Podczas kwalifikacji dokładnie zapoznał się z badaniami i historią choroby a następnie wytłumaczył dalszy przebieg leczenia i wyznaczył najbardziej dogodny termin operacji. Przeprowadził operację usunięcia guza wątroby. Lekarz, dla którego pacjent jest ważny i czuje się zaopiekowany, zarówno przed jak i po operacji. Personel Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala im. Raszei w Poznaniu opiekuje się każdym pacjentem z pełnym zaangażowaniem, wykazując kompetencje medyczne oraz życzliwość i uprzejmość, niecenioną dla chorego człowieka pełnego obaw przed operacją i wymagającego troski po zabiegu. Bogumiła Swat.

Pan docent Przemyslaw Pyda zoperował u mnie guz trzustki wraz z usunięciem śledziony. Trudna wielogodzinne operacja została przeprowadzona bez żadnych powikłań i za sprawą docenta udało się laparoskopowo. Cudowny ,kompetentny doktor ,zawsze uśmiechnięty. Podczas pierwszej wizyty Pan docent poświęcił mi 1,5 H podczas której wszystko dokładnie wyjaśnił. Czulam że podejmuję decyzję odważną ale za sprawą doktora nie ogarniał mnie lęk tylko poczucie że bardzo dobrze trafiłam. Tak właśnie bylo .Pacjenci szpitala Raszei są zaopiekowani ,docent dogląda wszystkiego z wielką starannością i pogoda ducha. Polecam docenta Przemysława Pydę i dziękuję za ...

Cudowny ,kompetentny doktor ,zawsze uśmiechnięty.
Polecam docenta Przemysława Pydę i dziękuję za wszystko całym sercem .

Pan Doktor wykonywał u mnie w lutym br operację usunięcia guza trzustki. Operacja była bardzo skomplikowana, trwała ponad 5 godzin. Pan Doktor jest wspaniałym fachowcem, wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji i powikłań. Oprócz bardzo wysokich umiejętności Pana Doktora należy podkreślić również to, że jest bardzo komunikatywny, cierpliwy w odpowiadaniu na pytania. Jest po prostu serdeczną i miłą osobą. Z całego serca dziękuję i szczerze polecam Pana Doktora. Dzięki Niemu mogę dziś cieszyć się dobrym samopoczuciem. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego.

Chciałbym serdecznie, z całego serca podziękować Panu Docentowi za okazane mi serce, za życzliwość i profesjonalizm. Pan Doktor jest godnym polecenia specjalistą, który przywraca do zdrowia swoich pacjentów Sama rozmowa przed operacją sprawia że pacjent czuje się zaopiekowany i bezpieczny. Panu Docentowi Przemysławowi Pydzie. Jeszcze raz przekazuję wyrazy wdzięczności wraz z życzeniami dalszych sukcesów w ratowaniu ludzkiego życia. Kazimierz Jasiński

Kazimierz Jasiński

Dr Pyda podjął się trudnej operacji, podczas gdy inni chirurdzy odsyłali mnie z kwitkiem. Dzięki jego profesjonalizmowi operacja się udała a ja wróciłam do zdrowia. To doskonały specjalista, konkretny, rzeczowy, przyjazny i bardzo uprzejmy lekarz . Bardzo dziękuję. Małgorzata Dobicka

Bardzo dziękuję. Małgorzata Dobicka

Super lekarze. pielegniarki podziękowania panu dr hab. n. med. Przemysław Pyda.polecam.szpital czysty zadbany

Zabieg miał miejsce 07.12.2015 r. POLECAM WSZYSTKIM WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA I SPECJALISTĘ. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ PANU DOKTOROWI.