lekarz Radosław Pierz

Świetny i bardzo miły lekarza godny polecenia umie wytłumaczyć a nie straszyć pacjeta. Facet z wysoką kulturą osobistą,który szanuje pacjentów. Niezmanieryzowany pod kątem pieniędzy i nie przyjmuje na sztukę byle jak najwięcej 😀 POLECAM!!!

Kazda wizyta u Pana doktora jest bezstresowa. Zawsze poświeci czas na wytlumaczenie kazdego szczegółu, nawet pomimo opoznien w wizytach.

Bardzo dobry i kompetenty ginekolog mily uprzejmy warty zaufania. Dolkladny potrafi tlumaczyc przepisuje odpowiednie leki naprawde goraco polecam

Lekarz godny polecenia!!! fachowe podejście do pacjenta,wysoka kultura osobista i ten jego uśmiech :-) najprzystojniejszy ginekolog w Jaśle :-)

Byłam w szpitalu w Jaśle na zabiegu łyżeczkowania macicy po martwej ciąży. Zabieg wykonywał dr Pierz. Co mi się bardzo spodobało to podejście doktora do pacjentek. Jest bardzo miły i interesuje się przypadkami pacjentek nie tylko swoich. Wielu lekarzy w szpitalu "nie zna" nawet pacjentek, które leczą się u nich prywatnie. A podejście lekarza do pacjentki jest bardzo ważne. Jak dla mnie to bardzo uprzejmy i najprzystojniejszy ginekolog. POLECAM!!!

Na wizytę do doktora Pierza wybrałam się przez przypadek.Do tak zwanej kontroli.Poprzez badania USG okazało się że mam cysty,tak stwierdził lekarz.Dał skierowanie na badania w kierunku cyst i wynik potwierdził diagnozę.Na operację zdecydowałam się szybko bo i na co czekać jeśli jest konieczna, co prawda operował mnie inny lekarz doktor Gawlik w Dębickim szpitalu-też bardzo dobry specjalista ale gdybym mogła zostać w Jasielskim szpitalu to zdecydowanie wybrałabym doktora Pierza.

Bardzo dobry lekarz, mimo tego ze mi nie do końca mógł pomóc... Polecił mi lekarza w Krakowie, na rezultaty pewnie jeszcze poczekam.

Bardzo dobry lekarz, mimo tego ze mi nie do końca mógł pomóc...
Polecił mi lekarza w Krakowie, na rezultaty pewnie jeszcze poczekam.

Pan doktor jest najlepszy w swoim fachu zarówno jako położnik oraz specjalista na sali operacyjnej.Jestem po udanej operacji i serdecznie dziękuję za okazaną opiekę lekarską. Moim zdaniem jest to lekarz godny zaufania,uprzejmy i nieszablonowy człowiek o wysokiej kulturze osobistej.Z wyrazami szacunku pacjentka z Skołyszyna.

To najlepszy i najmilszy ginekolog jakiego spotkałam!Jest sympatyczny uprzejmy a przy tym godny zaufania.Ze starannością i dokładnością podchodzi do każdej pacjentki.No i to Jego poczucie humoru...pomaga rozładować emocje.A czarujący uśmiech proponuję zobaczyć każdej na własne oczy!!!!

Jeden z najlepszych lekarzy na podkarapciu.Polecam !!

Jeden z najlepszych lekarzy na podkarapciu.Polecam !!