lekarz Radosław Pierz

Kazda wizyta u Pana doktora jest bezstresowa. Zawsze poświeci czas na wytlumaczenie kazdego szczegółu, nawet pomimo opoznien w wizytach.

Bardzo dobry i kompetenty ginekolog mily uprzejmy warty zaufania. Dolkladny potrafi tlumaczyc przepisuje odpowiednie leki naprawde goraco polecam

Lekarz godny polecenia!!! fachowe podejście do pacjenta,wysoka kultura osobista i ten jego uśmiech :-) najprzystojniejszy ginekolog w Jaśle :-)

Byłam w szpitalu w Jaśle na zabiegu łyżeczkowania macicy po martwej ciąży. Zabieg wykonywał dr Pierz. Co mi się bardzo spodobało to podejście doktora do pacjentek. Jest bardzo miły i interesuje się przypadkami pacjentek nie tylko swoich. Wielu lekarzy w szpitalu "nie zna" nawet pacjentek, które leczą się u nich prywatnie. A podejście lekarza do pacjentki jest bardzo ważne. Jak dla mnie to bardzo uprzejmy i najprzystojniejszy ginekolog. POLECAM!!!

Na wizytę do doktora Pierza wybrałam się przez przypadek.Do tak zwanej kontroli.Poprzez badania USG okazało się że mam cysty,tak stwierdził lekarz.Dał skierowanie na badania w kierunku cyst i wynik potwierdził diagnozę.Na operację zdecydowałam się szybko bo i na co czekać jeśli jest konieczna, co prawda operował mnie inny lekarz doktor Gawlik w Dębickim szpitalu-też bardzo dobry specjalista ale gdybym mogła zostać w Jasielskim szpitalu to zdecydowanie wybrałabym doktora Pierza.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Jasło"?

Jacek Źrebiec

Kochanowskiego 6

Krystyna Kulon

Jasło ,ul. Kołłątaja 18

Sławomir Szpak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KEMED" Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 108 c
Samodzielny Publiczny Gminny Ośrodek Zdrowia w Nowym Żmigrodzie
ulica Krakowska 11
38-230 Nowy Żmigród

Marek Bernat

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE DR MASTEJ S.C.
Jasło