lekarz Radosław Świętochowski

Chirurg ogólny

Swietny lekaz poswieca duzo czasu pacientowi duzo tlumaczy opowiada wszystkie dolegliwosci na zasadzie medycyny ale w zrozumialy dla pacjeta sposob przemily godny polecenia proponujacy alternatywne wyjscia z sytuacji polecam na 1000/

Miła profesjonalna wizyta.Lekarz odpowie na wszystkie pytania i udzieli fachowej pomocy.Bardzo polecam.Irena

Trafiłam na Szpitalny Oddział Ratunkowy z Babcią, która nie była w stanie ustać na nogach. Lekarz rodzinny dał skierowanie na Oddział do Szpitala z podejrzeniem zakrzepicy. Lekarzem dyżurującym był Chirurg Radosław Świętochowski, który odnosił się do pacjęta jak za czasów PRL "Pokaże, która noga" - bez oglądzin, bez przebadania dotykowego Babcia została skierowana na USG. Na szczęście skrzepów nie było. Neurolog i Ortopeda stwierdzili, że coś jest wyczuwalnego pod kolanem, ale to sprawa Chirurga, z ich strony nie ma powodów do zmartwień. Jendak Panu chirugowi wystarczyło, że nie ma skrzepów. Nie ważne, że Babcia wyła z bólu, że przyjechała do Szpitala ze skierowaniem na Oddział. Lakarz powiedział, że to nie jego problem, odesłał do DOMU i powiedział, by przyjść z kolejnym skierowaniem od lekarza rodzinnego. No tak najlepiej, żeby lekarz rodzinny tym razem wypisał wszystkie schorzenia jakie książka chorób posiada... Zignorował pozostałych lekarzy mówiąc "to niech oni Panią leczą". BYŁAM W SZOKU, co za znieczulica. Nie polecam tego Pana na SORze, stracone 6h czekania na pomoc...

Wyjątkowy lekarz i człowiek, takich lekarzy powinno być znacznie więcej. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i wzbudza zaufanie. Lekarz godny polecenia.

Wspaniały lekarz i człowiek,miły,wzbudzający zaufanie,można normalnie porozmawiać.Poświęca odpowiednio dużo czasu pacjentowi i interesuje się nim.Polecam bardzo dr. Szkoda,że takich lekarzy jest mało...

Szkoda,że takich lekarzy jest mało...

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Maciej Charaziński

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Janusz Greese Łyko

Chirurg plastyczny
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Złota
ul. Złota 6 m. 4
CHIRURGIA PLASTYCZNA dr Janusz Greese Łyko - Zgrupowania "Żmija"
ul. Zgrupowania "Żmija" 12