lek. dent. Rafał Dobrakowski

Chirurg stomatolog, Protetyk, Stomatolog

18 godzin temuNOWA Byłam dziś u Pana Rafała z polecenia od innego specjalisty, na konsultacji w sprawie założenia implantu. Nie zostałam poproszona do gabinetu, nie obejrzał uzębienia, porozmawiał ze mną chwile, obejrzał moje zdjecia, podał cenę, zapropinował rezerwacje terminu na usunięcie jedynki i wstawienie implantu natychmiastowego, a pani z recepcji skasowała mnie za to 150zł. Jako osoba przyjmująca leki na choroby autoimmunologiczne mam obawy ,że ten brak wywiadu i oglądu ( mam wędzidełko do podcięcia więc ząb tymczasowy może się nie chcieć trzymać na jednej ściance ), skończy

18 godzin temuNOWA

Mistrz implantologii, olbrzymia wiedza i doświadczenie, polecam z całego serca, praca na najlepszym sprzęcie

Bardzo dobry specjalista,doswiadczony implantolog,dobry protetyk.w prosty i zabawny sposob przedstawia rozne mozliwosci leczenia.wszystko na miejscu,bez odsylania do innych specjalistow,szczerze polecam

W dniu 24.10. bylam umowiona na godzine 10.Jako pacjentka zostalam obsluzona po godzinnym opoznieniu.Bardzo mocno zdziwilo mnie to, ze bylam tam pierwszy raz i nikt nie kazazal mi uzupelnic zadnej karty zdrowia.Nie oceniam fachowosci lekarza bo sie na tym nie znam.Podczas zabiegu usuniecia prawej dolnej osemki widzialam i slyszalam jak pielegniarka odbiera telefony i trzyma taki telefon w reku a po chwili wkada te sama dlonia jakis przedmiot do mojej buzi. Powtorze rana otwarta. Na telefonie jak kazdym miliony bakteri i innych groznych drobnoustojow.Nie bylo zadnej innej pielegniarki w tym czasie.Po zabiegu poprosialm stanowczo o antybiotyk bojac sie infekcji. Recepte wypisywala pielegniarka, nie spytano mnie na jaki antybiotyk mam uczulenie. Wiem, ze mam na gentamycyne i penicyline.Nie spytano mnie czy byly jakies problemy przy usuwaniu wczesniejszych 8. Owszem mialam trudnosci bo pamietam jak usuwano mi ogromne ilosci krzepow.Kiedy wychodzialam, weszlam jeszcze raz do gabinetu. Tam byla juz pacjentka, a na ziemi lezaly moje albo kogos wczesniej male gaziki. Bardzo szybko zostalo wszystko wydenzyfikowane..........ale czy nie za szybko.Mam usunieta 8 a moja karta jest pusta, nie podpisana.Jak to mozliwe.Zaluje tylko, ze nie wzielam ze soba kamery.Szkoda ze nie moge udowodnic tego co opisalami i Pokazac zwierzecy instynkt pogodni za pieniedzmi Dobrakowskiego.Do tego lekarza sie juz nigdy nie wybiore ani nikomu go nie polece.

mam wykonane uzupełnienia na implantach. duzo strachu, troche pieniedzy i czekania. dzis jestem zadowolona. polecam pana Rafała z czystym sumieniem

bardzo profesjonalnie. miałam wykonane implanty i jestem bardzo zadowolona

bardzo profesjonalnie. miałam wykonane implanty i jestem bardzo zadowolona

pełen profesjonalizm - szybko, bezboleśnie i bez problemów, dba o szczegóły, zęby są wykończone tak jak być powinny.