Lekarze Protetyk Wrocław

lek. dent. Jowita Kaczmarek

Q-dent
ul. Litewska 16B
51-354 Wrocław

Ten dział medycyny zawsze kojarzył mi się strasznie.Zawsze trafiałem chyba na nieodpowiednią osobę.Dlatego też leczyłem się sam:) wata ,itd..... Aż pewnego dnia syn powiedział mi " tato Ty się boisz Pani Jowity???...ale siara... Nic innego mi nie pozostało w takim wypadku jak tylko udać twardziela i iść do tej Pani Jowity.Szedłem oczywiście z obawami ,ale jak się potem okazało nic bardziej mylnego . Przywitała mnie uśmiechnięta ,sympatyczna Pani doktor,która dokładnie ...
Opinia dodana przez: paulo

dr n. med. Maciej Kawala

DENTIN Stomatologia Specjalistyczne Praktyki Dentystyczne
ulica Szybka 3A
50-421 Wrocław

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta . W nagłych przypadkach zawsze można liczyć na dra Kawalę. Nie zostawia pacjentów bez opieki na święta, weekendy. Jestem pacjentką od początku tworzenia gabinetu i zawsze wracam. Tutaj na pewno znajdę fachową pomoc. Pacjentką z Wrocławia. DZIĘKUJĘ DOKTORZE

lekarz Patrycja Stawinoga

Kurkowa 29 / 2
50-210 Wrocław

Niestety,ale "nasza" pani stomatolog już w Brzeziej nie przyjmuje,a szkoda,bo dawno nie spotkałem się z tak miłym fachowcem.Serdecznie pozdrawiam!

lekarz Magdalena Baker

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

ARTIDENT Gabinet Stomatologiczny
ul. Kard. S. Wyszyńskiego 144C-146A
Wrocław

bardzo sympatyczna i miła osoba. Zrobiła mi bardzo szczegółowy przegląd oraz wypełniła ząb, który się ukruszył. Plomba jestładna, co do trwałości wypowiem się za parę lat :)

lek. dent. Waldemar Jarosiewicz

ul. Wyścigowa 49/2
53-011 Wrocław

Lekarz bardzo komunikatywny z pozytywnym nastawianiem do pacjenta. Znalazł optymalne rozwiązanie, które w jasny sposób wyjaśnił. Byłam informowana o kolejnych etapach zabiegów stomatologicznych. Komfortowe warunki leczenia bez bólu. Wysokie kompetencje poparte doświadczeniem. Polecam.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Rafał Wojakiewicz

Plater 16/3
51-680 Wrocław

Rafczyk to przesympatyczny i fantastyczny człowiek oraz MEGA specjalista, który z każdym problemem zębowym jest w stanie sobie poradzić :-) POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: MWK
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Damian Nasulicz

lek. dent. Damian Nasulicz

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Doktor Damian Nasulicz.. 10/10 pod każdym możliwym względem :) Pan Doktor jest świetnym specjalistą i cudownym człowiekiem. To profesjonalista i lekarz z powołania, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Pojawiłam się u Pana Doktora z problemem, który wymagał wstawiania implantu zęba (jedynki). Pomógł mi w ciągu zaledwie 3 dni! :) Pan Doktor poświęca dużo czasu swoim pacjentom. Zapewnia im poczucie bezpieczeństwa. Posiada wysokie zdolności komunikacyjne. Potrafi wysłuchać, doradzić i odradzić ...
Opinia dodana przez: Katarzyna F.

lek. dent. Marta Michalewicz-Pawełka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

LUXMED
54-203 Wrocław

Pozytywnym przykładem jaki udało mi się odnaleźć w Centrum Medycznym LUXMED, to stomatologia, a właściwie Pani doktor Marta Michalewicz-Pawełka. W przypadku Pani doktor naprawdę brak mi słów uznania. Tak profesjonalnego stomatologa jeszcze nie udało mi sie spotkać. Pani doktor posiada również unikalne zdolności do łagodzenia stresu związanego zwizytą u stomatologa, co sprawia że wizyta przestaje być traumatycznym przrzyciem. Robert Grobelny

dr n. med. Anna Sobolewska

gabinet stomatologiczny dr n.med.Anna Sobolewska
Krucza 87m1
53-410 Wrocław

bardzo dobra profesjonalna obsługa na pewno pójdę kolejny raz

lek. dent. Lucyna Przybylska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED" Sp z o.o.
KS. NORBERTA BONCZYKA 20
51-138 Wrocław

W pełni fachowa , profesjonalna obsługa . Pani dr. Lucyna Przybylska to przemiła , sympatyczna i cierpliwa osoba . Chcę serdecznie podziękować za wykonaną protezę. Polecam wszystkim bardzo gorąco.

dr n. med. Ryszard Małysa

Sępia 8
53-142 Wrocław

Dziwię się, że nikt nie napisał opinii. Chyba pacjenci Pana Doktora nie chcą robić większego tłoku w gabinecie. Osobiście jestem bardzo, bardzo zadowolona z rezultatów leczenia. Wszystkie osoby z którymi spotykam się w poczekalni są tego samego zdania. Z wielką przyjemnością przyjmuję podziękowania od znajomych, którzy skorzystali z usług Pana Doktora z mojego plecenia. To nie jest laurka tylko opis rzeczywisty. Wcześniej byłam pacjentką w innym gabinecie - czego skutki ...

dr n. med. Sławomir Makacewicz

InterDental
Długa 16b
53-658 Wrocław

Doswiadczenie polaczone z wnikliwym podejsciem do perspektywicznej i kompleksowej terapii z zakresu protetyki. Plus przyjemna atmosfera panujaca w gabinecie, profesjonalizm godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ola

Paweł Kosior

DENTALLAND Paweł Kosior - Chirurg Stomatolog
Stanisławowska 58
54-611 Wrocław

Byłem u p. Pawła na usunięciu zęba, co nigdy nie jest łatwe. Jednak w rękach tak dobrego fachowca jak p. Paweł czułem się bezpieczny. Ze spokojem polecam wizytę w gabinecie.

lek. dent. Renata Skotnicka

Protetyk stomatologiczny

NZOZ "SALUS"
Bulwar Ikara 25b
54-130 Wrocław

Dusza człowiek. Pani dr uratowała mój urlop. Przyjęła mnie błyskawicznie po zgłoszeniu i wykonała, jak powiedziała, wszystko co mogła, żeby mi pomóc. Na podniebieniu pojawił się bardzo bolący ropień od kieszonki. Pani dr podczas czyszczenia informowała o kolejnych podejmowanych krokach - pełen profesjonalizm, niestety chyba już ginący gatunek. Pozdrawiam bardzo serdecznie...
Opinia dodana przez: Iwo

lekarz Janina Tęcza

ulica Kard. Wyszyńskiego Stefan 64/13
50-331 Wrocław

serdecznie polecam.znalazłam panią doktor poprzez forum dobry lekarz. podpisuje sie pod wszystkimi pozytywnymi opiniami na jej temat. Profesjonalna obsługa, zachwycający efekt końcowy.

lek. dent. Adam Toporowski

Przyjaźni 34E/2u
53-030 Wrocław

Simply THE BEST!!! Sympatyczny, przystojny, komunikatywny, świetny fachowiec, konkretny... Cóż więcej potrzeba by mieć piękne zęby? Oprócz szczoteczki... POLECAM!!!
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Implantolog
                                       lek. dent. Jacek Kozik

lek. dent. Jacek Kozik

Implantolog, Stomatolog

Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent
Oławska 9
50-950 Wrocław

Jestem pacjetka Dr. Jacka Kozika od lat i uwazam go za bardzo dobrego specjaliste pod kazdym wzgledem leczenia zebow i porad w tym wzgledzie oraz jego ciepla przyjemna postawe w kontakcie z pacjentem . Jolanta Chornowicz
Opinia dodana przez: Jolanta Chornowicz

lek. dent. Magdalena Świąder-Ziętara

Centrum Skrzat
Rumiankowa 55 / 2C
54-512 Wrocław

Od czsu kiedy zdecydowałem się leczyć zęby u p. doktor, skończyły się moje z nimi problemy. Najpierw kompleksowe leczenie, a teraz przeglądy raz w roku i ew. drobne zabiegi. Pani Doktor jst wyjątkowa, ma niesamowite umiejętności i jeszcze coś co czyni że leczenie jest nadwyraz skuteczne.

lek. dent. Marta Piechocka

Hetmańska 5/6
51-200 Wrocław

Aż się dziwię, że nikt nie napisał dotychczas opinii o Pani Doktor. To wspaniały lekarz. Ogromne doświadczenie, kompetencja, uprzejmość, dowcip, ceny umiarkowane. Polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lek. dent. Jadwiga Dawara

Przychodnia stomatologiczna
Pomorska 41
50-216 Wrocław

Dobry i fachowy dentysta. Naprawdę polecam. Zrobiłam tam odbudowę przedniego zęba, który był ułamany(ponad połowy nie było) dzis wyglada jakby nigdy nie był uszczerbiony. 2 plomby też się świetnie trzymają.