Najwyższy poziom kompetencji w regionie,liepszy w swojej sprawie specjalista. p.Rafal Olczyk nadaje dobre usługi z wspaniałym zespołem fizjoterapeutów.Moje najlepsze życzenia zdrowia i dobra.

Polecam uslugi rehabilitacyjne. Milo sprawnie i kompetentnie. Pozdrawiam caly personel zwlaszcza mile Panie. :-)

Zabiegi pozwoliły mi pozbyć się bólu kręgosłupa szyjnego. Cena niska a jakość wysoka więc same plusy - polecam :-)

Polecam. Dobry specjalista, trafna diagnoza, skuteczne leczenie i szybki powrót do sportu. Przy tym bardzo sympatyczny ;)

Polecam...................................................... .... ..............................

Polecam goraco!!! Warto sie umowic wczesniej aby mial wiecej czasu.Tak ogolnie jest ok. Wiedza i podejscie do pacjenta na odpowiednim poziomie.

Polecam:-)co mam pisac, podoba mi sie tam i tyle.bolalo a teraz nie boli.leczylem to dlugo ale i problem byl powazny.jest ok.

Jestem zadowolony. Zrozumiałem, że warto powierzyć własne zdrowie fachowcowi. Wizyta super. Dziękuję!

Zdecydowanie polecam.nic nie boli i sprawnosc prawidlowa.jestem lekarzem i oceniam na 5.

Pan na pozór wzbudza zaufanie lecz następne wizyty to już praktykantki które nie wiedzą co i z czym.Do mojego problemu podszedł rutynowo tak jak zapisane przez lekarza.Kolejne wizyty prywatnie z lekkim zaangażowaniem lecz bez skutku.Pokazując swoje racje że to ona zna się na rzeczy itd dowiódł na moim przykładzie że jest przeciętnym fachowcem.Konkretni fachowcy leczą za większa kasę i z lepszym wynikiem niż ten pan.Opinię dostaje się za efekty a nie za opowieści o wykształceniu i odbytych kursach, co do kolejki to czeka się długo gdyż ten pan ma taki a nie inny przydział od NFZ.