cały ośrodek jest ok. bardzo długo się czeka na wizytę lecz nie dziwię się bo tam się człowiekiem zajmują poważnie. chodziłam do innych przychodni rehabilitacyjnych i teraz wiem, że tutaj już zostanę. pracownicy mili i kompetentni. Pan Olczyk raz tryska humorem raz jest bardzo poważny ale to pewnie jak każdy w pracy. najważniejsze że jest dobrym fachowcem. p.s. gdy słyszymy że jest wielomiesięczny okres oczekiwania na zabieg w ramach nfz on i tak was "sprawdzi" jak się pożalicie na stan zdrowia.pewnie mu żal bardzo schorowanych a robi to zawsze bezpłatnie.pozdrawiam, ...

cały ośrodek jest ok. bardzo długo się czeka na wizytę lecz nie dziwię się bo tam się człowiekiem zajmują poważnie. chodziłam do innych przychodni rehabilitacyjnych i teraz wiem, że tutaj już zostanę. pracownicy mili i kompetentni. Pan Olczyk raz tryska humorem raz jest bardzo poważny ale to pewnie jak każdy w pracy. najważniejsze że jest dobrym fachowcem. p.s. gdy słyszymy że jest wielomiesięczny okres oczekiwania na zabieg w ramach nfz on i tak was "sprawdzi" jak się pożalicie na stan zdrowia.pewnie mu żal bardzo schorowanych a robi to zawsze bezpłatnie.pozdrawiam, Aga

dla mnie super. problem rozwiązany i to dzięki wiedzy ale też poprawnemu pokierowaniu mnie dodatkowo do odpowiedniego specjalisty. p.s. do anonima od wywyższania się. WOLĘ POLEGAĆ NA LUDZI KTÓRZY ZNAJĄ SIĘ NA SWOJEJ ROBOCIE. NIE MA MIEJSCA NA LUDZI WSTYDLIWYCH SKROMNIUTKICH. ON WYMIATA WSZYSTKICH FIZJOTERAPEUTÓW W OKOLICY. ZNA SWOJĄ POZYCJĘ I SWOJĄ WARTOŚC.JA POSTĘPUJE TAK SAMO W PRACY KTÓRĄ WYKONUJĘ.GDYBY BYŁO INACZEJ TO IDE W KOLEJKE PO ZASIŁEK. POZDRAWIAM WSZYSTKICH

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Troszke się wywyższa ...a nie powinien. Uważa się za świetnego fachowca, innych nie docenia. Prawdziwy fachowiec tak nie robi!!!

Pozytywnie ;)Zna się na rzeczy. Da się dogadać co do ceny zabiegów

Pozytywnie ;)Zna się na rzeczy. Da się dogadać co do ceny zabiegów

bardzo mile podejscie do pacjenta.fachowa obsluga a i wiedza ogromna.pacjent czuje sie bardzo komfortowo.polecam