lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie. Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Lekarz bardzo kiepski. Bardzo przereklamowany na tej stronie.
Może jednemu pomoże, a drugiemu nie poprostu. Odradzam.

Kompetentny,rzetelny, poświęca duzo czasu, słucha z uwagą. Każdy czuje się jakby on był najważniejszy. Polecam. Pomógł mi w ciężkiej depresji, teraz wracam do życia i mam plany- chce misiężyć!!!!! Dziękuję

Najlepszy psychiatra u jakiego byłam.Cudotwórca nie lekarz!Porozmawia,nie patrzy na zegarek,z poczuciem humoru.Rozumie i potrafi wysłuchać jak również doradzić aa także przepisać dobre leki.POLEECAM!

Pierwsza wizyta była Ok, po drugiej mam mieszane uczucia. Lekarz miły, uprzejmy wzbudza zaufanie.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Świdwin"?

Dworcowa 12

Ewa Giza