lekarz Rajmund Piwowarczyk

Psychiatra

Super lekarz, wyrozumiały cierpliwy i kompetentny. Zawsze ma czas i przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy. Mi pomógł gdy byłam w dołku i kaażdy mnie zbywał tylko lekami, a Pan doktor poświęcił mi tyle czasu i dał telefon, gdyby coś się działo złego. Polecam z całego serca

Jestem na TAK. Konkretny Facet - polecam

Jestem na TAK. Konkretny Facet - polecam

Takich lekarzy jak Pan doktor powinno byc wiecej, ten lekarz jest cierpliwy, wyrozumiały, zawsze potrafi wysłuchać jak żaden inny psychiatra, jestem pełna podziwu dla niego za to, ze pracuje w tylu miejscach i pomimo zmęczenia nigdy nie okazuje swoich humorków jak inni lekarze, chodze do niego od roku i nie zamieniłabym go na żadnego innego doktora. POLECAM WSZYSTKIM TEGO PSYCHIATRĘ !!!!!!!!!!!

Zaje***sty lekarz, rozmawia się z nim jak z kolegą, kompetentny, uprzejmy, solidny i wzbudzający zaufanie specjalista. Polecam każdemu!

Kompetentny, dyskretny, ma podejście do pacjenta. Zainteresowany pacjentem, jego chorobą, a nie limitem z NFZ. Przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy, bez względu na czas pracy.Pomógł mi, choć wszyscy inni uważali, że "udaję" i nic mi nie jest. Dzięki Panu doktorowi pracuję, czuję się świetnie - wróciłam do życia. Dziękuje bardzo.

wzbudza zaufanie, jest miły i jest dla pacjenta a nie odwrotnie

wzbudza zaufanie, jest miły i jest dla pacjenta a nie odwrotnie

cholera ten facet mi pomogl kiedy wszyscy sie odwrocili wspanialy czlowiek super lekarz wszystkiego najlepszego w zyciu pryawatnym i zawodowym nie ma raka wszystko oki panie doktorze pozdrowienia dla pani ordynator wracam do zycia w krotce podziekuje panu osobiscie jestem dumny ze moglem napisac to jako pierwszy Marcin