lekarz Renata Bąk

Lekarz rodzinny

Bardzo fajna,mila ,uprzejma Pani doktor leczyla moje 2 corki w wieku 6 i 10 lat dziewczynki mimo choroby bardzo lubily chodzic do Pani doktor.Wszystko bylo super wytlumaczone co i jak dolega dzieciom i jak leczyc.super podejscie do dzieci☺Bardzo szkoda ze juz nie mozemy sie u Pani doktor leczyc bo odeszla z przychodni naprawde byl to super lekarz moge polecic ja z czystym sumieniem kazdemu z rodzicow jesli chca miec fachowa a przy tym zyczliwa pomoc.

Super lekarz z idealnym podejściem do małego pacjenta. Moje dziecko uwielbia swoją pania doktor:-)

Co tu dużo pisać? Właściwy człowiek na właściwym miejscu :) Serdecznie pozdrawiam Panią doktor :)

mam synka 4 .5 letniego od poczatku mamy ta lekarz jest bardzo mila uczciwa i zawsze nam pomaga wyleczyc chorobe polecam ja kazdemu rodzicowi :)

Pani dr Renata Bąk dzięki fachowości i odpowiedniemu leczeniu "wyprowadziła" mojego synka z choroby. Wcześniej syn 2 razy w miesiącu dostawał antybiotyk w związku z chorobami dróg oddechowych, kilkakrotnie na skutek powikłań kierowany był do szpitala. Od ok. 3 lat, tj. od czasu kiedy synem zajęła się Pani dr Bąk, nie ma on nawet kataru. To wspaniały specjalista. Polecam wszystkim.

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Warszawa"?

Praktyka Lekarzy Rodzinnych "ORLIK" Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ostrobramska 101