lek. med. Renata Pejas-Dembowska

Pani doktor najlepsza chodziłam z 2 ciazami i z 3 tez będę chodzić miła bardzo fajna doktorka polecam jak najbardziej

Polecam panią doktor, bardzo miła, sympatyczna, kompetentna,potrafi dbać o swoją pacjentkę zarówno w gabinecie prywatnym jaki i w szpitalu na Prostej. Przychodzi interesuje się, prowadziła moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona, chodziłam, chodzę i bedę chodzić do pani Dembowskiej. Gorąco polecam!!!

Jestem pacjentką od 2001 roku, Pani doktor prowadziła moje 2 ciąże. Jedną córkę rodziłam w Skarżysku 2003 drugą w Kielcach 2010. Chodziłam/chodzę zawsze prywatnie, fakt nieraz trzeba poczekać ale ogromnym plusem jest to że podczas wizyty nie czuje się że trzeba już wyjść bo czas się skończył. Dla mnie była ogromnym wsparciem i czułam ze nie jestem sama. Ja byłam bardzo zadowolona mimo Że mieszkam w Skarżysku wolałam jechać rodzić do Kielc jak Pani doktor się przeniosła do tamtego szpitala. Każdy ma inne potrzeby i upodobania dla mnie to jest idealny lekarz ginekolog. Monika.

Jest doskonałym lekarzem prowadziła moją ciąże którą w końcówce spędziłam w szpitalu groził mi przedwczesny poród 35 na 36 tydzień, z bardzo troskliwą opieką pani dr, była również podziwiana przez inne pacjentki bo dla pani dr nie ważne czy to jej pacjentka każda miała super opiekę. Jest naprawdę lekarzem godnym polecenia, a jeśli chodzi o kolejki przed wizytą to niestety prawda czeka się dłużej niż jest się umówionym ;)

Doktor Renata Dembowska jest jednym z najlepszych lekarzy jakich znam. Bardzo dobry fachowiec, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo miła, kompetentna, wszystko wytłumaczy i pocieszy. Jest delikatna i zawsze ma czas . Gdy przebywałam w szpitalu, przychodziła do mnie i pytała się jak się czuję. Szczerze polecam Ją wszystkim!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Skarżysko-Kamienna"?

Marcin Misiek

Przychodnia Nr 2