lekarz Robert Boroń

Bardzo konkretny lekarz. Umiejętne podejście do pacjentki i bardzo dobry bezstresowy kontakt. Zainteresowany problemem, uprzejmy. Zawsze można zwrócić się o pomoc, poradę, czy zadzwonić. Mam za sobą dwukrotne skuteczne leczenie. Jest moim lekarzem i jestem zadowolona z Jego opieki. A długo stroniłam od tego rodzaju wizyt,.. to teraz całkowicie zmieniłam zdanie.

Straszny Lekarz , na wszystko odpowiada a raczej rzuca w pacjetke ulotkami zero konkretnych odpowiedzi , USG nie robi bo nie zajmuje sie pierdolami dla niego licza sie tylko 3usg w czasie ciazy ( skoro wizyta jest prywatnia place i wymagam ) stawia malo wiarygodne diagnozy , probuje wyciagnac tylko pieniadze poniewaz odrazu wypisuje skierowania na mase badan i leki do niczego nie potrzebne , jestem bardzo nie zadwolona z wizyty u pana doktora .

Pochodzę z Suwałk,ale odkąd poznałam doktora jeżdżę na wizyty tylko do Piszu.Bardzo miły,dokładny,uprzejmy,zawsze mogę się do niego zwrócić o pomoc-nawet telefonicznie.Polecam.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona, że wybrałam tego lekarza. Jest kompetentny i cierpliwie odpowiada na każde pytania. Gabinet także jest bardzo przyjazny dla pacjentki.. Polecam!

Gorąco polecam. Zdecydowanie bardzo kompetentny lekarz. Wizyta u Niego przebiegła w miłej atmosferze bez stresu jaki zazwyczaj towarzyszy przy tego rodzaju wizytach. Polecam p. Boronia wszystkim moim znajomym.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Pisz"?

Stanisław Falkowski

Gabinet Ginekologiczny