dr n. med. Robert Chmielewski

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

b.dobry specjalista.Polecam.Dziekuje za operacje.Krystyna S. Warszawa.18.04.2013.

Lekarz nie miły nie kompetentny, a dodatku naciągacz. Zdecydowanie odradzam tego człowieka bo lekarzem go nazwać nie można.

Lekarz godny zaufania, sympatyczny i wyrozumiały. Zanim do niego trafiłam byłam u dwóch innych onkologów chirurgów, którzy twierdzili, że konieczne jest pozostawienie 4 cm blizny na piersi. Dr Chmielewski zaproponował mi cięcie okołobrodawkowe, dzięki czemu blizna jest prawie nie zauważalna. Lekarz godny polecenia w 100%.

Lekarz Chmielewski po 4-ech latach opieki nad moją osobą 9miałam łagodną zmianę w piersi), zbagatelizował nowy guzek który mu zgłosiłam i uznając ją za również łagodną, bez dodatkowych badań starał się usunąć. Wykonywał zabieg usunięcia typowy dla włókniaka. W rezultacie rozciął zmianę, która okazała się nowotworem złośliwym. Wynik histopatologii wskazał także, że zmiana została usunięta nieradykalnie. Konieczny był drugi zabieg, tym razem operacyjny w Centrum Onkologii i bardzo agresywne leczenie związane z faktem że przez 5 tygodni (tyle czekałam na wynik) nosiłam w sobie rozcięty nowotwór. Lekarz i Szpital Jednego Dnia - LuxMed na Puławskiej, mimo, że na wszystko są dokumenty, nie poczuwają się do winy i tworzą inną rzeczywistość aby nie ponieść odpowiedzialności.

swietny specjalista medycyny estetycznej

swietny specjalista medycyny estetycznej

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Chotomów"?

dr

al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)