dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda, Neurochirurg

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Wspaniały lekarz, leczy z pełnym oddaniem, bez cienia wątpliwości wie co mówi i robi. Kompetentny, mnie pomógł przed rokiem w sytuacji beznadziejnej gdzie inni odmawiali ponownej operacji. Dzisiaj jestem bez dolegliwości

OBIEKTYWNIE - MOJE OCZEKIWANIA CZYTAJĄC WCZEŚNIEJ OPINIE INTERNETOWE BYŁY WIĘKSZE. DWA LATA LECZENIA I NIC.

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, podejścia do pacjenta i życzliwości. Stworzył wspaniały zespół lekarzy i fantastycznie nim kieruje. Składam wyrazy ogromnej wdzięczności Panu Doktorowi

WSPANIAŁY LEKARZ I CZŁOWIEK

Dwa Lata temu dr Chrzanowski zoperował mi oponiaka na kręgosłupie. Operacja bardzo skomplikowana, przebiegła prawidłowo i sprawnie dzięki umiejętnościom Dra i całej jego ekipy.Dr Chrzanowskiego cechuje nie tylko perfekcja w tym co robi ale kultura, szacunek i konkretne podejście do pacjenta.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kraków"?

Gabinet Krowodrza (Łobzów)
Zakątek 13/36