Filtruj terminy

dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Św. Rafała

Kraków

uczono mnie duzo pracowac i malo mowic, uczono mnie takze, ze sana tym swiecie ludzie, ktorych Oan Bog stawia nam na naszej drodze; Dziekuje Panie doktorze❤️
Opinia dodana przez: Kinga

lek. med. Paweł Łopatka

Neurochirurg, Traumatolog

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

wizyta już od 100
Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym.
Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji.
dziekuję, bardzo dziekuję.
Opinia dodana przez: krystyna

dr n. med. Zdzisław Kawecki

Ortopeda, Neurochirurg

ulica Majora 5/1

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale.
To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia.

Może i nie ma podejścia do ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr hab. n. med. Stanisław Kwiatkowski

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Oddział Neurochirurgii Dziecięcej

Chodź Pan profesor bardzo miły i przyjacielski w stosunku do dzieci mam do niego żal bo zlekcewazyl chorobę syna. Byliśmy u niego prywatnie w klinice i wszystko było ok wszystko wytłumaczył i obiecał że jeśli zajdzie taka potrzeba to zrobimy synowi rezonans w szpitalu. Niestety na badaniu usg wszystko się skończyło pan profesor po obejrzeniu zdjęć stwierdził że mój syn jest zdrowy i nie wymaga innych badań jednakże nie dawało ...
Opinia dodana przez: Anna

dr Wieslaw Strohm

Szpital Wojskowy
ul. Wrocławska
Kraków

Pan dr Strohm to specjalista najwyższej klasy. Cechuje go ogromna wiedza i profesjonalizm.
Duży szacunek, Panie Doktorze. Dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Bożena

dr n. med. Rafał Morga

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Byłam kilka dni temu z mężem w "nowym" szpitalu w Tarnowie dowiedzieć sie o stan zdrowia osoby z naszej rodziny. Czekaliśmy przed drzwiami dyżurki bo nikogo nie bylo. Po chwili przyszedł ten lekarz - powiedzialam w jakiej sprawie jesteśmy. Powiedział ze nie ma teraz czasu i trzasnął nam drzwiami przed nosem. Jestem oburzona takim traktowaniem! Brak kultury i empatii!!
Ciekawe jak z pacjentami rozmawia. Dyrekcja o tym wie?? Skandal!!
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jarosław Polak

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32

Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację stabilizacji kręgosłupa. Pan doktor jest nadzwyczaj kompetentnym i godnym zaufania specjalistą, a przy tym człowiekiem, który całą swoją uwagę poświęca pacjentowi. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Witold Libionka

ul. Niezapominajek 1E/4

Wielka wiedza i empatia. Doskonałe prowadzenie po operacji. Minus za to, że zmienił miejsce pracy i nie mam już do doktora dostępu. Mimo wszystko dziękuję za uratowanie życia Panie doktorze
Opinia dodana przez: jolka

lekarz Paweł Radło

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Ortopedicum
Koło Strzelnicy 3

pierwsze moje wrazenie,po trzech lekarzach-prawidlowe rozpoznanie i zalecenie leczenia,dalsza opinia po wykonaniu zagiegu

lekarz Krzysztof Stachura

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32

Najlepszy....goraco polecam....dziekuje Docentowi za wszystko...skromno i bardzo oddany pacjentowi.....wyjatkowy, no coz dla mnie GENIUSZ...
Opinia dodana przez: E

Neurochirurdzy w Krakowie