Filtruj terminy

Traumatolog, Neurochirurg

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Pan Dr. Pawel Łopatka operował mojego syna Artura w listopadzie 2013 - wznowa glejaka- /wycięta kość/ , ale ze skutkiem Bardzo Dobrym.
Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
był teraz po roku na 2 zabiegach cybernetycznych. Mogło to być po fachowo przeprowadzonej operacji.
dziekuję, bardzo dziekuję.

Radioterapia w Gliwicach-marzec 2014.
Ponieważ jeszcze coś małego pozostało
dziekuję, bardzo dziekuję.

Opinia dodana przez: krystyna

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Oddział Neurochirurgii Dziecięcej

Bardzo dziekuje za spotkanie z Panem dr hab. Kwiatkowskim Stanisławem i za pomoc naszemu dziecku. Poleciła nas Pani dr Olga Milczarek neurolog z Prokocimia i obojgu przesylamy najwyzsze slowa uznania za Panstwa ciezka prace i serce. Innym potrzebujacym rodzicom polecam tez tych lekarzy i adres gdzie mozna z nimi spokojnie skonsultowac swoje dziecko w Krakowie. 12 626 08 08 lub 663 08 08 08 rejestracja UNICARDIA & UNIMEDICA.

Opinia dodana przez: ewelina

ulica Mikołaja Kopernika 32

Przemiły, uprzejmy fachowiec, cierpliwy godny polecenia. Jaki świat byłby piękny gdyby wszyscy lekarze byli podobnego usposobienia ;-)

Opinia dodana przez: Ewa

ulica Mikołaja Kopernika 32

Bardzo dobry neurochirurg. Indywidualne podejście do pacjenta z szacunkiem i zrozumieniem. Rewelacyjny specjalista. Dziękuję

Opinia dodana przez: Areta

ulica Mikołaja Kopernika 32

Najlepszy....goraco polecam....dziekuje Docentowi za wszystko...skromno i bardzo oddany pacjentowi.....wyjatkowy, no coz dla mnie GENIUSZ...

Opinia dodana przez: E

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1

Bardzo dobry lekarz. Konkretny fachowiec, kompetentny w 100%. Mnie pomógł w 100%- jestem szczęśliwy , że trafiłem na niego i już mnie nic nie boli. Dziękuję Panu !!!!!

Praktyka Lekarska Neurochirurg

Kraków

W listopadzie zdiagnozowano u mnie guz przysadki. Trafilem do bardzo dobrego specjalisty neurochirurga, który posiada ogromna wiedze i umiejetnosci, a przy tym człowiek bezinteresowny, budzący zaufanie, dajacy poczucie bezpieczeństwa, skromny z zyczliwym podejściem do pacjenta. Panie Doktorze jeszcze raz dziekuje za udana operacje, za troske i opieke jaka zostałem otoczony. Polecam i zycze innym pacjenta żeby trafili do Pana. Wdzieczny pacjent Jozef z Krakowa.

Opinia dodana przez: Józek z Krakowa

ul. Niezapominajek 1E/4

Chirurg, ktory idealnie przeprowadźil moj zabieg bez wstrzymywania sie z decyzją. Dzięki niemu jeszcze żyję. Do tego uprzejmy i kompetentny.

dr n. med. Robert Chrzanowski

Traumatolog, Ortopeda

Szpital Św. Rafała

Kraków

Jakiś roku temu podczas jazdy rowerem, a uprawiam ekstremalną jazdę po lasach itp doznałem wypadku. W wyniku tego wypadku doznałem poważnego złamania nogi z przemieszczeniem... Niezbędna była operacja. Trafiłem do Szpitala w Jędrzejowie gdzie operował mnie P. dr Chrzanowski. Bardzo balem się o nogę. P. dr opanowanym i spokojnym głosem wyjaśnił mi przebieg operacji dzięki czemu czułem, że jestem w dobrych rękach. Operacja przebiegła ok, noga zrosła się prawidłowo. Z pełnym przekonaniem polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Karol

ulica Majora 5/1

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale.
To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia.

Może i nie ma podejścia do ...

Może i nie ma podejścia do rodziców a może i dzieci, ale to nie uprzejmości ratują życie i zdrowie.

Opinia dodana przez: Ewa

Neurochirurdzy w Krakowie