dr n. med. Zdzisław Kaweckidr n. med. Zdzisław Kawecki - zdjęcie profilowe

dr n. med. Zdzisław Kawecki

Ortopeda, Neurochirurg, Chiropraktyk

ZATRUNIENIE:

Uniwersytecki Szpital Dzieciecy w Prokocimiu, Klinika Neurochirurgii, od 2003 r. – starszy asystent / Z-ca Ordynatora

WYKSZTAŁCENIE:

ZATRUNIENIE:

WYKSZTAŁCENIE:

- Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi, Wydział Lekarski, 1971 r.
- Specjalizacja: Specjalista Chirurgii Urazowej i Ortopedii, 1979 r.
- Specjalizacja: Specjalista Neurochirurg, 1989 r.
- Stopień naukowy: doktor nauk medycznych, 1996 r.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE:

- 6 Pomorska Dywizja Desantowo-Szturmowa w Krakowie, 1972-1980 r.
- 5 Wo...

Dr. Kawecki to Anioł a nie człowiek. Jako jedyny spośród wielu specjalistów postawił trafną diagnozę szybko zareagował i zaopiekował się procesem leczenia mojego synka. Jest bardzo konkretny, dokładny i ma poczucie humoru. Polecam z całego serca wszystkim i dziękuję Panu lekarzowi za profesjonalizm, za okazane serce i za pomoc. Mama Kacperka

Mama Kacperka

Mnie lubi, nie mam z nim najmniejszego problemu. Nie przepada za moim mężem, czasem to widać. No ale nie to jest w lekarzu najważniejsze. Zapytany odpowie i wyjaśni wątpliwości, w innym przypadku raczej nie odzywa się wcale. To wszystko i tak jest nieważne, gdyż jest specjalistą na skalę światową, ma złote ręce. Na pierwszym miejscu stoi dobro pacjenta a nie standardowe zalecenia. Może i nie ma podejścia do rodziców a może i dzieci, ale to nie uprzejmości ratują życie i zdrowie.

PRZYSZLIŚMY DO DOKTORA Z MIESIĘCZNYM NIEMOWLAKIEM ZANIEPOKOJENI STANEM DZIECKA. NA NASZE PYTANIE O LECZENIE DZIECKA I O TO CZY TRZEBA JE REHABILITOWAĆ DOKTOR ODPOWIEDZIAŁ CYTUJĘ :''JAKIE PAN SOBIE ZROBIŁ DZIECKO TAKIE PAN MA'' POTEM OKAZAŁO SIĘ, ZE DZIECKO OD URODZENIA POWINNO BYĆ REHABILITOWANE ALE O TYM DOWIEDZIELIŚMY SIĘ OD INNEGO SPECJALISTY.NIC NIE UDZIELIŁ INFORMACJI O CHOROBIE DZIECKA. TAK JAK PRZED WIZYTĄ ZOSTALIŚMY TYLKO Z NIEZROZUMIAŁĄ DLA PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA NAZWĄ CHOROBY. MOŻE JEST DOBRYM SPECJALISTOM W SWOJEJ DZIEDZINIE ALE PODEJŚCIE DO RODZICÓW MAŁYCH PACJENTÓW JEST KARYGODNE I NIE PROFESJONALNE. MOŻE MIAŁ ZŁY HUMOR TEGO NIE WIEM. MY BYLIŚMY MILI WIĘC NA PEWNO NIE SPROWOKOWALIŚMY GO DO TAKIEGO ZACHOWANIA. O CHOROBIE I SPOSOBIE LECZENIA MOJEGO DZIECKA DOWIEDZIELIŚMY SIĘ Z INTERNETU...

Lekarz ten pracuje również w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu i właśnie tam chodzę do Niego z córką. To naprawdę świetny specjalista, uratował mojej córce życie, za co jesteśmy ogromnie wdzięczne. Jest dokładny, nie bagatelizuje żadnych niepokojących objawów. Polecam go wszystkim, szukającym dobrego neurochirurga.