dr n. med. Robert Gajdadr n. med. Robert Gajda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Robert Gajda

Kardiolog

Specjalizuję się w kardiologii sportowej, jestem specjalistą kardiologii i medycyny sportowej. Jako były wyczynowy biegacz - wielokrotny mistrz Polski AZS, do dziś czynnie uprawiający różne dyscypliny sportu np. biegam maratony, windsurfing, snowboarding - mam dobre przygotowanie do pracy ze sportowcami.
Przychodnia, którą prowadzę zatrudnia ponad 200 osób personelu, w tym ok. 100 lekarzy.
Diagnozujemy i leczymy prawie wszystko.

Podpisuje się pod tymi opiniami ! Lekarz bardzo dobry i uprzejmy,Leczenie w pełni profesjonalne. Pozdrawiam Pana Doktora a także pracowników z całej grupy Gajda-Med. Wspaniała placówka,zespól specjalistów i ludzi Z KLASĄ.

Ostro biegam, niestety lekarz rodzinny niewiele mógł poradzić na moje sporadyczne bóle w klatce piersiowej. Trafiłem do Doktora Gajdy i po jednej wizycie i szeregu badań przeprowadzonych w gabinecie (EKG, Echo, cukier, cholesterol) wszystko jest jasne. Z ręką na sercu polecam:)

Zdecydowanie polecam, wizyta niezwykle konkretna, wszystkie badania na miejscu i od reki no i oczywiście odpowiednio dobrane leki, nie ma też problemu np. z założeniem Holtera, czy zrobieniem EKG. jedyny minus - trzeba przyjechać do Pułtuska:)

Profesjonalista z bardzo dobrym kontaktem, wzbudza zaufanie i uczucie, że jest się w dobrych rękach. Doktora cechuje skrupulatność i dokładność, a także ostrożność w podejmowaniu diagnoz. Na miejscu wykonuje EKG i Echo, zatem pacjent może liczyć na pewną diagnozę, powodującą skuteczność w leczeniu. Oby każdy specjalista w swojej dziedzinie był tak kompetentny. Zdecydowanie polecam!

bardzo dobry lekarz, mi bardzo pomogl, specjalista w dziedzinie kardiologii, wszystkie badania robi ma miejscu

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Pułtusk"?

ESTETMED
Staszica 11