dr n. med. Robert Gajdadr n. med. Robert Gajda - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6

dr n. med. Robert Gajda

Kardiolog

Specjalizuję się w kardiologii sportowej, jestem specjalistą kardiologii i medycyny sportowej. Jako były wyczynowy biegacz - wielokrotny mistrz Polski AZS, do dziś czynnie uprawiający różne dyscypliny sportu np. biegam maratony, windsurfing, snowboarding - mam dobre przygotowanie do pracy ze sportowcami.
Przychodnia, którą prowadzę zatrudnia ponad 200 osób personelu, w tym ok. 100 lekarzy.
Diagnozujemy i leczymy prawie wszystko.

Specjalista wysokiej klasy z doświadczeniem. Bardzo kontaktowy. Niezwykłe podejście do pacjenta chyba zawsze z poczuciem humoru, co wpływa odstresowująco. Bardzo wnikliwie i szczegółowo przeprowadza wywiad, nic nie przeoczy. Otwarcie mówi czego można się spodziewać, jeśli potrzeba to jasno i zrozumiale wytłumaczy w czym tkwi problem. Pełen pozytywnej energii z zapałem i jednocześnie z rozwagą przystępuje do leczenia, jest godny zaufania.

To bardzo dobry lekarz, zdecydowanie polecam! - Jestem czynnym sportowcem, półzawodowcem - trenuję bieganie. W ostatnim czasie zaobserwowałem u siebie dziwne bóle w klatce piersiowej, Pana doktora znalazłem przez internet, nie było żadnego problemu z umówieniem się na wizytę - przeanalizował moje wcześniejsze wyniki, dodatkowe badania zrobił mi na miejscu. Na szczęście mogę dalej trenować stosując się oczywiście do jego zaleceń.