Zajebiaszczy doktorek. Wyśmienita amputacja. Nie ta noga co prawda, ale mnie też się czasem jebie. Teraz przynajmniej już nigdy nie wstanę lewą nogą. Elo ;)

Lekarz który mówi prawde i ,,nie ściemnia'',wyleczył dolegliwośći o których słyszałam wcześniej że są do wyleczenia !.Polecam !.

świetny specjalista, polecam wszystkim, którym nie udało się zaczerpnąć fachowej opinii u innych lekarzy, spotkałem się z wieloma opiniami na temat mojej dolegliwości, jednak Pan Doktor szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu leczenie przebiegło w ekspresowym tempie

Rewelacyjny i kompetentny lekarz, świetny fachowiec, szybka i dokładna diagnoza, bez zbędnych badań i długich konsultacji, polecam jak najbardziej

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA

SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA,UPRZEJMY, MIŁY,BARDZO MĄDRY CZŁOWIEK GODNY
POLECENIA,ZNAKOMITY SPECJALISTA

Wciąż poszukujesz "Rehabilitant Bielsko-Biała"?

Klinika Świętego Łukasza Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Bielsku-Białej
ulica Szara 5