lekarz Robert Jeliński

3,3
3,5

anonim

03.02.2017

panie jelinski, nie chcialby pan zostac potraktowany tak, jak my zostalismy przez pana. jezeli chodzi o podejscie do pacjenta i jego rodziny- zerowe. nikt pana nie nauczyl? widocznie musialby pan przezyc jakas tragedie rodzinna- moze wtedy wyciagnalby pan wnioski. moge sie domyslac skad tu kilka pozytywnych opinii - 'wspanialy czlowiek'?! nie zycze nikomu

Anonim

12.01.2017

Troche mało mówny ale zna sie na rzeczy jestem 3 lata po operacji i sobie chwalę żadnych nawrotow choroby

Jolanta Kruczkowska

23.02.2015

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!! Wielki szacunek dla Pana doktora!!! Dziękuję w imieniu swoim i w imieniu mojej mamy.

Bardzo dobry lekarz, wspaniały człowiek. Gorąco polecam !!!

Elżbieta

28.01.2015

Jeśli chodzi o kompetencje, to daję 3/5 bo kompletnie nie mam zdania ale wierzę w umiejętności doktora. Reszta to porażka.. Już samo "dzień dobry" sprawiło lekarzowi ból i widać było od samego początku że wcale nie ma ochoty na przyjmowanie pacjentów, choć udzielanie porad należy do jego obowiązków.. a te wymowne wymiany spojrzeń z panią pielęgniarką, strzelanie min i wywracanie oczami.. mało profesjonalny lekarz, nie polecam.

Sylwia

14.11.2014

Bardzo dobry lekarz duże zainteresowanie pacjentem. Myślałam że takich nie ma. Ze to tylko w filmach

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Sopot"?

Haffnera 6 lok. 105
Sopot