dr n. med. Roman Kuczerowski

Diabetolog, Endokrynolog

Wieloletnie doświadczenie kliniczne w zakresie diabetologii i endokrynologii. Udział w licznych badaniach klinicznych II i III fazy jako Wspólbadacz, Badacz i Koordynator Krajowy.

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora. Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Przesympatyczny człowiek, ale przede wszystkim kompetentny, nie zostawia niedomówień, poświęca bardzo dużo czasu każdemu pacjentowi, każdy przypadek traktuje indywidualnie, jakby był to jego jedyny. Zwraca uwagę na najmniejsze szczegóły, dzięki czemu sprawnie stawia diagnozy i trafnie dobiera leczenie. Z czystym sumieniem mogę go polecić.

Lekarz z powołaniem, pełen profesjonalizmu. Wysłucha pacjenta i poradzi skuteczne zmiany w leczeniu (cukrzycy t.1). Przemiły Doktor. Polecam!

Przemiły Doktor. Polecam!

Bardzo dobry lekarz. Zgłosiłam się z problemem endokrynologicznym, który sprawnie rozwiązał. Ponadto jest bardzo sympatyczny i profesjonalny. Z autopsji wiem, że ma bardzo dobre podejście do pacjentów, stara się wszystko wytłumaczyć co ma związek z chorobą i leczeniem. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!

Żadko dzisiaj spotyka się takiego lekarza który swoją pracę traktuje jak misję. Nadzwyczajny lekarz przy nim czuje się nadzieję na wyleczenie choroby.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Warszawa"?

CENTRUM MEDYCZNE CHAR-MED
Ul.Puławska 120/124