lekarz Roman Majchrzak

Ginekolog

Witam. Jestem pacjentka dr. Majchrzaka i jak dla mnie to najlepszy lekarz ginekolog jakiego dotychczas spotkałam. Dr. Majchrzak jest cierpliwym i pełnym empatii lekarzem, który sumiennie zajmuje sie pacjentką. Jest to lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Rzetelnie, starannie i dokładnie zajmuje się pacjentkami piszę to ze swojego doświadczenia jak i opinii moich koleżanek będących jego pacjentkami. Zawsze znajdzie czas, żeby odpowiedzieć na nurtujące pytania. Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ...

Dr. Majchrzak prowadził moją ciąże. Jestem bardzo zadowolona z jego opieki nade mna. Doktor był również obecny w czasie mojego porodu. Zajął sie mną z ogromną troską.Świetny ginekolog, Lekarz godny polecenia!

Najgorsze co mnie zraziło u tego lekarza to to że nie rozpoznał ciąży i leczył mi nadżerke kiedy byłam w ciąży a on mnie zbadał ginekologicznie i mi tym nie powiedział!!!!Dodam jeszcze że to były początki ciąży.Najadłam się wiele strachu czy aby ten zabieg nie zaszkodzi dziecku.Nie musze dodawac ze od tej pory gabinet doktora Majchrzaka omijam szerokim łukiem i znajomym go nie polecam!!!!!

Zanim trafiłam do doktora Majchrzaka przez siedem lat zwiedziłam pół województwa. Byli tacy co pięknie mówili , byli tacy co jeszcze lepiej badali. I nic z tego nie wynikało. Dla mnie jest najważniejsze , że mam dwuletniego syna. I to po jego leczeniu i jego laparoskopii . Dla mnie wystarczy by lekarz był skuteczny a Pan Majchrzak taki jest. Zdecydowanie polecam go innym kobietom.

Kompetentny i kulturalny lekarz. jestem jego pacjentka od lat i zdecydowanie polecam innym kobietom. Prowadził dwie moje ciąże i nie było żadnych problemów. Ma doswiadczenie i wiedzę. Nigdy nie zaniedbał żadnego badania,tłumaczy wszystko dokładnie, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Polecam!

Żałuję , że wcześniej nie trafiłam na tego lekarza . Byłam u niego dopiero dwa razy , ale jestem pod wrażeniem . Bardzo dokładny , skrupulatny , do tego nie patrzy na zegarek. Wszystko dokładnie tłumaczy. Mimo , że zapisał mi na kartce , pomyliłam dawkowanie. Zadzwoniłam do niego. Wszystko powtórnie wytłumaczył mi przez telefon . Może to i normalne , ale do tej pory miałam inne doświadczenia. Polecam tego lekarza. Szczególnie takim starszym jak ja.To przede wszystkim człowiek. Maria K.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Płońsk"?

Bożena Ambroziak

Wyszogrodzka 37