lekarz Roman Stablewski

Laryngolog

Dzięki Panu Doktorowi Stablewskiemu skończyły się moje problemy będące konsekwencją skrzywienia nosa oraz przegrody. Jego profesjonalizm i życzliwe podejście do pacjenta są niewymierne i niemożliwym jest aby podziękować za nie w kilku słowach. Pracę Pana Doktora kompetentnie wspierał personel medyczny Kliniki Otolaryngologicznej w WIML-u. Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim wyżej wymienionym za leczenie i pomoc w szybkim powrocie do zdrowia.

Jeżeli na świecie byłoby więcej tak wspaniałych ludzi, jak Pan doktor to łatwiej byłoby żyć i umierać

domowy lekarz z powołaniem dobrze leczy

domowy lekarz z powołaniem dobrze leczy

Doskonały chirurg, kompetentny. W moim przypadku podszedł kompleksowo, zlecając szereg badań co dało oczekiwany rezultat.

...mija tydzień odkąd dzięki Panu Doktorowi oddycham... wreszcie normalnie i bez problemów oddycham. Wspaniały człowiek, ze znakomitym podejściem do pacjenta. Kompetentny, serdeczny, uczciwy. Polecam każdemu i Pana doktora i Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej, któremu Pan Doktor wspaniale szefuje. Podziwiam również fakt dobrania absolutnie fantastycznego zespołu i atmosfery jaka panuje na oddziale. Czułam się jak w domu... jak wśród przyjaciół. Jeszcze raz ogromnie dziękuję Panie Doktorze.

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Warszawa"?

Marszałkowska 28 (nad Trasą)
Al. gen. Chruściela 73
Wojskowy Instytut Medyczny
ulica Szaserów 128
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
05-500 Piaseczno
Centrum Medyczne CMP Ursynów
Ciszewskiego 15
Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46
Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
Centrum Laryngologii i Alergologii, Mille Medica Sp. z o.o.
ul. Lanciego 13
Wojskowy Instytut Medyczny