dr n. med. Ryszard Kąsinowski

3,3
3,3

Marek

27.04.2017

Na ręce Dr n.med. Ryszarda Kąsinowskiego Ordynatora Oddziału Kardiologii Inwazyjnej i Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej w Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu, Składam Serdeczne podziękowania za profesjonalną opiekę w trakcie mojego pobytu na Oddziale w marcu 2017. Spotkałem się tu z indywidualnym podejściem do ...

Składam Serdeczne podziękowania za profesjonalną opiekę w trakcie mojego pobytu na Oddziale w marcu 2017. Spotkałem się tu z indywidualnym podejściem do pacjenta, gruntowną diagnostyką oraz zostałem otoczona miłą i specjalistyczną opieką. Doceniam Pana umiejętność kierowania całym zespołem, co owocuje profesjonalną opieką oraz przemiłą atmosferą panującą na oddziale. Kierowany przez niego Odział mogą śmiało Państwo stawiać za wzór wśród innych placówek. Pan Doktor odznacza się wysoką kulturą osobistą , szacunkiem w stosunku do pacjenta.
Znajduje czas , aby odwiedzić i porozmawiać ze swoim pacjentem dodać wiary w wyzdrowienie .
dla Pana Doktora wspaniałego człowieka, który wykonuje swoją pracę z niewątpliwą pasją.
Jeszcze raz dziękuję
Życzę również wszelkiej pomyślności na dalsze lata i wspaniałych efektów w ratowaniu ludzkiego życia.

Z poważaniem Marek J.

Janusz

20.03.2016

Na oddziale panuje bałagan i chaos, jaki pan taki kram. Cały zespół pozbawiony empatii, średni personel medyczny nieco bardziej przyjazny chorym. Szczerze odradzam pobyt w tym oddziale. Pacjent traktowany jak zło konieczne.

Pacjent traktowany jak zło konieczne.

Anonim

04.06.2012

Na Pana ręce składam serdeczne podziękowanie za pomoc i opiekę szpitalną. Jestem mile zaskoczona miłą i serdeczną atmosferą panującą na Pana Oddziale. Bardzo dziękuję za pomoc i bezinteresowne poświęcenie dla pacjentów, także tych, którzy nie mogli się poruszać. Lekarze, pielęgniarki i pozostały personel są bardzo cierpliwi, uśmiechnięci i gotowi na każde wezwanie. Przez cały czas pobytu w szpitalu nie spotkałam się z niechęcią czy zniecierpliwieniem. Jeszcze raz dziękuję za wszystko. Wdzięczna pacjentka Anna H.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Poznań"?

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
Poznań

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
Poznań

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
Szpital ZOZ Nowe Miasto