Kardiolog Poznań

Specjalistyczny Gabinet Urologiczny
Gajowa 3
60-815 Poznań

Tak wspaniałego lekarza szybko się nie znajdzie, bardzo kompetentny umie pacjentowi przedstawić tłumaczyć chorobę i metody leczenia że przed zabiegiem nie ma lęku

Wspaniały lekarz szybko drugiego takiego się nie znajdzie, bardzo kompetentny,przystępny, umie wspaniale wytłumaczyć
przebieg zabiegu daje przykłady że pojęcia medyczne są bardzo zrozumiale, i idąc na zabieg nie ma lęku " co ...
Kardiolog Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

,,Wspaniały,ciepły,oddany lekarz"- to zbyt mało powiedziane. Znam Panią Doktor od ok 17 lat. Pani Doktor opiekowała się 4 moich dzieci . Najmłodsza córa dała się zbadać bez problemów tylko 3 lekarzom. Jednym z nich jest pani Doktor Donat. Córa kończy niedługo 18 lat i nadal będzie musiała być pod opieką kardiologa. Tak oddanego lekarza już zapewne nie spotkam.
Opinia dodana przez: Lidia

ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: chmiel123

DaVita Clinic Poznań
Grunwaldzka 16/18
60-780 Poznań

Godny polecenia specjalista, pełen poświęcenia, bardzo dokładny i oddany dla swojej pracy. Coraz mniej takich lekarzy w naszym kraju. Rozwiązał wszystkie moje problemy i dokładnie przeanalizował mój przypadek wyjaśniając wszystko w sposób bardzo przystępny dla przeciętnego człowieka.
Opinia dodana przez: Robert

Żeromskiego 30a
Poznań

Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

Grochowska 110
69-336 Poznań

Wspaniała lekarka.W razie potrzeby przyjmię o każdej porze dnia.
Bardzo martwi się o swoich chorych. Nie spotkałam tak miłej , zaangazowanej w swoja prace lekarki. Jej porady, troska biegna z głębi seca. To lakarz naprawdę z powołania.Leczę się już u Pani Doktor bardzo długo i nie zmienę lekarza NIGDY!!!!! Jeden jedyny lekarz który wyprowadził mnie z choroby.

ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Wspaniały,bardzo kompetentny kardiolog,wykonuje kompleksowe badania,poczucie humoru,miła rozmowa z pacjentem,najlepszy specjalista kardiolog a od 6 lat leczę się na serce
Opinia dodana przez: MIROSŁAW

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

wspaniała bezinteresowna lekarka, która bardzo fachowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta. Bada i diagnozuje z wielką rozwagą, a następnie podejmuje pełne leczenie na miarę stanu zdrowia pacjenta. Sumienna i zaangażowana choć " nie leczyłem prywatnie " ! POLECAM !

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Pana Doktora wybrałam przypadkiem polecam bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy zaleci poradzi byłam 2 razy polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewa

Kardiolodzy w Poznaniu