Kardiolog Poznań

- 125 lekarzy
Kardiolog Poznań lekarz Marek Poniżyński

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Częstoskurcze to dolegliwość, która w mojej rodzinie dotyka połowę osób. U mnei jednak okazała się bardziej nasilona, zwłaszcza, gdy w moim zyciu pojawily sie stresy i szybsze tempo. Udałam się do doktora Poniżyśkiego i powiem szczerze, że jestem zachwycona nie tylko leczeniem ale i jego osobą :)
Opinia dodana przez: Weronika Jackowiak

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog dziecięcy, Kardiolog

liczba opinii: 4

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
,,Wspaniały,ciepły,oddany lekarz"- to zbyt mało powiedziane. Znam Panią Doktor od ok 17 lat. Pani Doktor opiekowała się 4 moich dzieci . Najmłodsza córa dała się zbadać bez problemów tylko 3 lekarzom. Jednym z nich jest pani Doktor Donat. Córa kończy niedługo 18 lat i nadal będzie musiała być pod opieką kardiologa. Tak oddanego lekarza już zapewne nie spotkam.
Opinia dodana przez: Lidia

Gabinet
ulica Szeherezady 81
60-195 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
TO WSPANIAŁY LEKARZ MIAŁAM PROBLEM Z SERDUSZKIEM I POJECHAŁAM DO DOKTORA OD RAZU POSTAWIŁ PRAWIDŁOWĄ DIAGNOZĘ JESTEM JUŻ PO ABLACJI I MOGĘ NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ JUTRO JADĘ NA KONTROLĘ BARDZO POLECAM.
Opinia dodana przez: chmiel123

DaVita Clinic Poznań
Grunwaldzka 16/18
60-780 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Godny polecenia specjalista, pełen poświęcenia, bardzo dokładny i oddany dla swojej pracy. Coraz mniej takich lekarzy w naszym kraju. Rozwiązał wszystkie moje problemy i dokładnie przeanalizował mój przypadek wyjaśniając wszystko w sposób bardzo przystępny dla przeciętnego człowieka.
Opinia dodana przez: Robert
+2 więcej

Gabinet
Żeromskiego 30a
Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo dobry specjalista, rewelacyjne podejście do pacjenta. Bardzo sympatyczna i kompetentna, polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa :)
Opinia dodana przez: Joanna

Gabinet
Grochowska 110
69-336 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniała lekarka.W razie potrzeby przyjmię o każdej porze dnia.
Bardzo martwi się o swoich chorych. Nie spotkałam tak miłej , zaangazowanej w swoja prace lekarki. Jej porady, troska biegna z głębi seca. To lakarz naprawdę z powołania.Leczę się już u Pani Doktor bardzo długo i nie zmienę lekarza NIGDY!!!!! Jeden jedyny lekarz który wyprowadził mnie z choroby.
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet
ulica Gerberowa 67
60-175 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Wspaniały,bardzo kompetentny kardiolog,wykonuje kompleksowe badania,poczucie humoru,miła rozmowa z pacjentem,najlepszy specjalista kardiolog a od 6 lat leczę się na serce
Opinia dodana przez: MIROSŁAW
+3 więcej

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
wspaniała bezinteresowna lekarka, która bardzo fachowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta. Bada i diagnozuje z wielką rozwagą, a następnie podejmuje pełne leczenie na miarę stanu zdrowia pacjenta. Sumienna i zaangażowana choć " nie leczyłem prywatnie " ! POLECAM !
Opinia dodana przez: Anonim
+4 więcej

Gabinet
ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Pana Doktora wybrałam przypadkiem polecam bardzo miły uprzejmy wszystko wytłumaczy zaleci poradzi byłam 2 razy polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Ewa

Gabinet
Głuchowska 31
60-101 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

Kardiolodzy w PoznaniuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat