Lekarze Kardiolog Poznań

lek. med. Agnieszka Graczyk - Szuster

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Pani doktor dużo czasu poświęca pacietowi można mieć do pani doktor pełne zaufanie dużo szacunku dla pani Agnieszki Pacjent
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Hanna Wachowiak-Baszyńska

Głuchowska 31
60-101 Poznań

Same piątki. Tak kompetentnego i życzliwego pacjentowi lekarza spotkałem tylko kilka razy w życiu (a żyję już prawie 84 lata). Najwyższa pochwała
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Anna Mytko-Krzywkowska

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Bardzo miła , duze podejście do pacjenta.

lekarz Krystyna Mąka

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Zdiagnozowała u mnie tętniaka aorty wstępującej. Skierowanie na operację kardiochirurgiczną. Jestem szczęśliwie po operacji, chociaż wystąpiły powikłania, funkcjonuję normalnie. Pani doktor "rozbroiła bombę która we mnie tykała". Uratowała mi życie.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Wojciech Biegalski

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

Dr. Biegalski, bardzo sympatyczny, o milym podejsciu, bardzo kompetentny, naprawde Super Doktor. Dziekuje Panie Doktorze za pomoc przy moim bardzo chorym sercu. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: wieslawa

lekarz Małgorzata Małek

LUX MED Sp z o.o.
ulica Rossevelta 18
60-829 Poznań

wspaniała bezinteresowna lekarka, która bardzo fachowo podchodzi do stanu zdrowia pacjenta. Bada i diagnozuje z wielką rozwagą, a następnie podejmuje pełne leczenie na miarę stanu zdrowia pacjenta. Sumienna i zaangażowana choć " nie leczyłem prywatnie " ! POLECAM !

lekarz Aleksandra Paulus-Wojciechowska

Grochowska 110
69-336 Poznań

Wspaniała lekarka.W razie potrzeby przyjmię o każdej porze dnia. Bardzo martwi się o swoich chorych. Nie spotkałam tak miłej , zaangazowanej w swoja prace lekarki. Jej porady, troska biegna z głębi seca. To lakarz naprawdę z powołania.Leczę się już u Pani Doktor bardzo długo i nie zmienę lekarza NIGDY!!!!! Jeden jedyny lekarz który wyprowadził mnie z choroby.

dr n. med. Grażyna Głowacka

os.łokietka
Poznań

P.Doktor Głowacka jest najlepszym lekarzem jakiego w zyciu znałem.Josoba kompetentną i bardzo dobrze leczy.Polecam kazdemu!!!

lekarz Marek Słomczyński

Cordis
al. Niepodleglosci 2
61-874 Poznań

Serdecznie polecam doktora .Pełny profesjonalizm , kultura i ,, prawdziwy lekarz " dla pacjenta . Empatyczna postawa , tak rzadko spotykana w ostatnim czasie wśród personelu medycznego.
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Jerzy Wierzchowiecki

Słoneczna 23a
60-286 Poznań

"Z sercem podchodzi do pacjenta". Jest przy tym konkretny, rzeczowy. Stanowczo polecam tego lekarza!

dr n. med. Stefan Ożegowski

Gabinet Stefan Ożegowski
Międzychodzka 7B
60-371 Poznań

To wielkie szczęście spotkać takiego lekarza na swej drodze. Chociaż mój przypadek okazał się nietypowy i bardzo skomplikowany to Pan doktor nie pozostawił mnie samej sobie. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliły zastosować odpowiednie leczenie i pozostawić mnie wśród żywych. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i poświęcony mi czas, Pan doktor to prawdziwy Anioł, szkoda tylko że takich specjalistów jest tak niewielu.
Opinia dodana przez: Alina J

lek. med. Magdalena Łanocha

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Bardzo kompetentny kardiolog z rzetelną wiedzą, popartą dużym doświadczeniem, profesjonalną zręcznością zabiegową i ujmującą empatią do pacjęta. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Mariusz Szafrański

Wacława Oszczyk-Paluszak

Kardiolog dziecięcy

Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera
Poznań ul. Szpitalna 27/33
60-572 Poznań

nie ma lepszego kardiologa dziecięcego w Poznaniu ;-)

dr n. med. Edward Bereźnicki

EKG, Kardiolog

Pan Krężel nie żyje od II 2010 :-(
os. Lecha 39 lok. 5
61-294 Poznań

Wspaniały lekarz, takich ogląda się tylko w telewizji a niestety rzadko spotyka na co dzień

dr n. med. Włodzimierz Skorupski

Gabinety
ul.Palacza
Poznań

Wspaniały lekarz, człowiek, fachowiec. Od 26 lat ratuje życie mojemu mężowi, i te podarował naszej rodzinie. Nigdy nie pozostawia pacjenta własnemu losowi. Gdyby bylo więcej takich specjalistów nasze życie byloby łatwiejsze.
Opinia dodana przez: żona

dr n. med. Andrzej Bolewski

EKG, Internista

Poradnia Kotroli Stymulatorów
Szkolna 8
Poznań

Dużo ciepła ma ten doktor w sobie. Po wizycie mimo że krótkiej zawsze czuję nadzieję i optymizm na długo. Mówi prostym zrozumiałym językiem także nie czuję dystansu a wręcz odwrotnie

lekarz Arkadiusz Stasiewski

Sienkiewicza 22
60-818 Poznań

Godny polecenia lekarz. Świetny w swoim fachu. Bardzo kompetentny. Ma odpowiednie podejście do pacjenta i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Bartłomiej Mroziński

Kardiolog dziecięcy, Pediatra

Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznnaiu Szpital Świętej Rodziny
ulica Jarochowskiego 19
60-235 Poznań

Doktor zakwalifikował do operacji moje dziecko gdy ważyło niecałe 4 kg i miało 4 miesiące informując przy tym,że operacja może mieć skutki śmiertelne. Wyjechałam do kraju UE gdzie lekarze zdiagnozowali dziecko jako nie potrzebujące operacji. Według doktora Mrozińskiego dziecko miało przestać się rozwijać. Minął ponad rok,dziecko waży 7kg i rozwija się doskonale. Operacja została wyznaczona hipotetycznie na wiek 5 lat,bo to najbezpieczniejszy moment. Po tej operacji ma szansę na dobrą ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Marek Leszniewski

Os. Batorego 82"O"/L5
60-687 Poznań

Bardzo dobry lekarz , godny polecenia ... Potrafi poświęcić Pacjentowi sporo czasu. Pan doktor ma bardzo dobry kontakt z Pacjentem , jest uprzejmy i miły. Jest bardzo profesjonalny.
Opinia dodana przez: stanisław

dr n. med. Przemysław Mitkowski

Szpital Kliniczny
Długa 1/2
61-848 Poznań

Leczę się od 10 lat i jestem bardzo zadowolona. Miły , sympatyczny, kompetentny. Polecam każdemu takiego kardiologa.