dr n. med. Stefan Ożegowski

Kardiolog

Wieloletnia kardiologiczna praktyka lekarska i kompleksowość w podejściu do pacjenta jest dla mnie w rękach dr Ożegowskiego bez precedensu. Jestem już 5 lat pod opieką dr po zawale i mogę go z całą pewnością polecić.

Jestem już 5 lat pod opieką dr po zawale i mogę go z całą pewnością polecić.

To wielkie szczęście spotkać takiego lekarza na swej drodze. Chociaż mój przypadek okazał się nietypowy i bardzo skomplikowany to Pan doktor nie pozostawił mnie samej sobie. Ogromna wiedza i doświadczenie pozwoliły zastosować odpowiednie leczenie i pozostawić mnie wśród żywych. Jestem ogromnie wdzięczna za pomoc i poświęcony mi czas, Pan doktor to prawdziwy Anioł, szkoda tylko że takich specjalistów jest tak niewielu.

Profesjonalizm, kultura osobista i empatia w stosunku do pacjenta. Polecam z całego serca. Lekarz który naprawdę słucha pacjenta. Moje problemy omówione szczegółowo a terapia przynosi skutki.

Godny polecenia specjalista, pełen poświęcenia, bardzo dokładny i oddany dla swojej pracy. Coraz mniej takich lekarzy w naszym kraju. Rozwiązał wszystkie moje problemy i dokładnie przeanalizował mój przypadek wyjaśniając wszystko w sposób bardzo przystępny dla przeciętnego człowieka.

Oby lekarzy tego typu było jak najwięcej!!!

Oby lekarzy tego typu było jak najwięcej!!!

Bardzo uprzejmy. ma w sobie pewność i spokój. To sprawia, że pacjent czuje sie pewnie i wie, z etrafił w dobre ręce. Bardzo kulturalny. Jest na bieżąco ze wszystkimi trendami w medycynie ale nie ulega modom medycznym. Duzo wie (równiez na temat metod jeszcze nie znanych w Polsce) i czuje się odpowiedzialny za pacjenta. Polecam...