Ryszard Kozdraś

Ortopeda

Prawdziwy lekarz z powołania, profesjonalny i godny zaufania. Mogę tylko podziękować za udzieloną pomoc.

Profesjonalizm i życzliwe podejście pana doktora do pacjenta sprawia, że po prostu lżej jest chorować. Bezinteresowna dobroć i szczera chęć pomocy w cierpieniu to cechy, które szczególnie wyróżniają tego lekarza.

Naprawdę bardzo dobry specjalista i niezwykle trudno o tak dobrego lekarza, który nie jest tylko świetnie wyszkolonym mechanikiem ale przede wszystkim jest człowiekiem rozumiejącym sytuację oraz potrzeby pacjenta. Przeprowadził u mnie skomplikowaną operacją nogi i po późniejszej konsultacji również z dwoma innymi lekarzami w Warszawie, obaj jednogłośnie stwierdzali, że osoba która operację przeprowadziła zrobiła wszystko wzorowo i powinienem się cieszyć, że trafiłem na kogoś takiego. Patrząc na posklejaną nogę stwierdzili, że jego technika naprawdę robi duże wrażenie. Zresztą jego nazwisko nie było im zupełnie obce. Pozdrawiam i dziękuje.

Pozdrawiam i dziękuje.

Pan doktor wykonuje swoją pracę bez zarzutów, jest uprzejmy i zna się na rzeczy. Naprawdę i szczerze polecam

Bardzo dobry specjalista, prowadzi sprawę od początku do końca z dużym zaangażowaniem. Doktor Kozdraś jest naprawdę godny polecenia

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Nowy Targ"?

Wojska Polskiego 24 lok. 17
Podhalański Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Nowym Targu