lekarz Ryszard Kozłowski

Alergolog, Pulmonolog

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta. Polecam

Polecam

Nie przekonał mnie do siebie. Być może trafiłam na jego zły humor - wiadomo, lekarz też człowiek. Małomówny, burkliwy, jakby nieobecny, niesłuchał co się do niego mówi.

Bardzo miły i przyjazny lekarz. Wszystko jasno wytłumaczył. O wszystko można było go zapytać :)

Wspaniały lekarz i człowiek! Bardzo uprzejmy i wyrozumiały. Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Pełen szacunki dla pacjenta.

Taki sobie lekarz. Obecnie się u niego odczulam. Na efekty poczekam. Bliskiemu mi człowiekowi powiedział,że chorobę sobie wymyślił. A tak nie było. Mnie odczula, ale niezbyt wzbudza zaufanie. Poza tym. Jedna pielęgniarka młodsza trochę wredna, druga starsza - miła w Alergomedzie.

Wciąż poszukujesz "Alergolog Gorzów Wielkopolski"?

Drzymały 10
PUL-MED