Filtruj terminy

Internista, Pulmonolog

Prywatny Gabinet Pulmonologiczny
Piłsudskiego 11g
Gorzów Wielkopolski

Lekarz bardzo dokładnie przeprowadzający wywiad , kompetentny i uprzejmy . Pacjentowi poświęca dużo czasu.Dokładnie wszystko tłumaczy .Polecam,
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Horaczuk-Januszewska

Kopernika 9a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, wie co robi i o czym mówi. Jest taktowna i wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomogła w chorobie i polecam Ją wszystkim osobom z problemami pulmunologicznymi. Leki, które przepisuje, pomagają i...co zaskakujące, ich cena powala niskością. Leki są tanie i skuteczne. Do tego koszt wizyty bardzo odpowiedni, jak na obecne czasy. Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!!! :)

lekarz Grażyna Szwankowska

Pulmonolog, Alergolog

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor jest naprawdę warta polecenia. Mam 2 synów pod opieką Pani Doktor. Ze starszym (obecnie 8latkiem) jeździmy odkąd skończył 1,5 roku. Młodszy zaś (wcześniak z 7miesiąca) jest pod opieką poradni od urodzenia. Dzieci jak to dzieci, chodzą po gabinecie, nie mogą usiedzieć. Pani Doktor zawsze cierpliwa. Zawsze tłumaczy i odpowiada na moje pytania. Rzadko wstawiam jakiekolwiek opinie, ale tutaj warto. Minusem jest dla mnie fakt, że ciężko się dodzwonić ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Ryszard Kozłowski

Alergolog, Pulmonolog

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: anna

lekarz Danuta Bojko

Pulmonolog, Alergolog

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor o duzej wiedzy b.dobre podejscie do pacjenta,cierpliwa no i zastosowala skuteczne leczenie ktore daje efekty.Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Andrzej Midloch

pulmonologiczna
Owocowa 30a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Facet kocha kasę nic więcej bo na pewno nie ludzi pacjentów.... Nawet mu się odezwać nie chce to jest jakaś masakra Żeby ktoś taki był lekarzem.
Opinia dodana przez: Tuzk

lekarz Małgorzata Dobryniewska

Pulmonolog

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gorzowskie Centrum Zabiegowo Diagnostyczne
Walczaka 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ja tam jestem zadowolony. Co chciałem to otrzymałem. Nie miałem wielkich oczekiwań. Szybko i sprawnie.
Opinia dodana przez: Wacław W

lekarz Elżbieta Wawrzyniak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor była opryskliwa i bardzo starała się zrobić ze mnie idiotkę. Stwierdziła, że "okradam NFZ", ponieważ chcę zrobić badania w celu wykluczenia alergii na kota. Na co w takim razie Pani Doktor płacimy składki? :) Co za absurd. Ciekawe co by Pani powiedziała gdybym przyszła prywatnie? Wtedy zostałabym potraktowana bardzo milutko, prawda? Pozdrawiam serdecznie i równie serdecznie nie polecam :)
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Grażyna Migdał

Pulmonolog

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "STOMIK "
Gwiaździsta 14
66-400 Gorzów Wielkopolski

Te negatywne opinie to jakaś niesamowita pomyłka, dobrze że ich nie posłuchałem i poszedłem wczoraj na badanie, Lekarz nie tylko o bogatej wiedzy (wygląda na to że ma wiele specjalizacji) ogromnym zaangażowaniu. Byłem w szoku że poszedłem do specjalisty od płuc a zrobił przegląd wszystkich istotnych wyników i zajął się sprawami krążenia, serca, brzucha bo przecież to wszystko jest ze sobą powiązane. Być może zwykły katar nie jest dla pani ...
Opinia dodana przez: Bo

lekarz Jan Warzybok

Parkowa 5

lekarz Lilianna Słoń-Kowalska

Pulmonolog, Pediatra

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o.Punkt Pobrań Gorzów Wlkp.
Mieszka I 56

lekarz Mirosława Kosznik

Pulmonolog, Internista

Przychodnia Przyzakładowa przy Prywatnym Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Handlowo- Usługowym " PUH" Irena Woźna Sp.z o.o.
Podmiejska 17 B

lekarz Anna Bronisz