Filtruj terminy

Pulmonolog, Alergolog

PUL-MED
30-stego Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Corka chorowała bardzo często. Trafilam do p. dr z polecenia. Pani dr klarownie przekazała informacje. Jedyna osoba, która potrafiła wskazać trafną diagnozę oraz dobrać odpowiednie leki. Nastał spokój z chorobami. Dziekuje i Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Andrzej Midloch

pulmonologiczna
Owocowa 30a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Leczyłam u tego lekarza córkę,która często chorowała na zapalenie płuc,a jednak okazało się,że to alergia. Polecałam go wszystkim znajomym,byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia,do pewnego razu. Potem urodziłam syna i nie zawsze było nas stać na prywatną wizytę z dwójką dzieci. Pewnego dnia córka zachorowała,doktor przypisał antybiotyk Zinnat,ale ten słabszy,miałam problem z podawaniem leków dla dwuletniej córki,połowę wypluwała,a musiała przyjmować aż 5ml,poprosiłam doktora przy wizycie kontrolnej (wizyty kontrolne są z ...

lekarz Grażyna Migdał

Pulmonolog

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej "STOMIK "
Gwiaździsta 14
66-400 Gorzów Wielkopolski

Te negatywne opinie to jakaś niesamowita pomyłka, dobrze że ich nie posłuchałem i poszedłem wczoraj na badanie, Lekarz nie tylko o bogatej wiedzy (wygląda na to że ma wiele specjalizacji) ogromnym zaangażowaniu. Byłem w szoku że poszedłem do specjalisty od płuc a zrobił przegląd wszystkich istotnych wyników i zajął się sprawami krążenia, serca, brzucha bo przecież to wszystko jest ze sobą powiązane. Być może zwykły katar nie jest dla pani ...
Opinia dodana przez: Bo

lekarz Elżbieta Wawrzyniak

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnie Specjalistyczne PUL-MED Grażyna Szwankowska
30 Stycznia 15/3
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo dziękuję oddanej Pani dr Elżbiecie Wawrzyniak za trafną diagnozę medyczną oraz bardzo życzliwe i troskliwe podejście do pacjenta. Gorąco polecam wszystkim z problemami alergologicznymi i pulmonologicznymi.
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Małgorzata Dobryniewska

Pulmonolog

Filia Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Gorzowskie Centrum Zabiegowo Diagnostyczne
Walczaka 42
66-400 Gorzów Wielkopolski

Ja tam jestem zadowolony. Co chciałem to otrzymałem. Nie miałem wielkich oczekiwań. Szybko i sprawnie.
Opinia dodana przez: Wacław W

lekarz Ryszard Kozłowski

Alergolog, Pulmonolog

Wielospecjalistyczny NZOZ ALERGOMED s.c.
Pl. Jana Pawła II 50 a /01-02
66-400 Gorzów Wielkopolski

Bardzo miły , przyjemny, sympatyczny doktor. Bardzo wnikliwie analizuje sugestie pacjenta.
Polecam
Opinia dodana przez: anna

lekarz Maciej Olszewski

Borowskiego 34 lok. 7
66-400 Gorzów Wielkopolski

uczciwe, kompetentne podejście do pacjenta. polecam innym. czułam się wysłuchana, po lekach poczułam ulgę

lekarz Danuta Bojko

Pulmonolog, Alergolog

Dąbrowskiej 10
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani doktor kiedy zapytała na co byłam odczulana (jako dziecko) powiedziałam,że nie pamiętam, ale może spojrzeć do mojej karty leczenia z tamtego okresu (miałam ją ze sobą) odpowiedziała,że co by to było, gdyby miała każdemu pacjentowi poświecać tyle czasu. Czekałam ponad 1,5h żeby przz chwilę usłyszeć, że lekarz nie ma dla mnie czasu. Poza tym w gabinecie na Jana Pawła nikt nie dba o kolejność przyjmowania pacjentów-niby jestem umówiona na ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Elżbieta Horaczuk-Januszewska

Kopernika 9a
66-400 Gorzów Wielkopolski

Pani Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem, wie co robi i o czym mówi. Jest taktowna i wzbudza zaufanie.
Bardzo mi pomogła w chorobie i polecam Ją wszystkim osobom z problemami pulmunologicznymi.
Leki, które przepisuje, pomagają i...co zaskakujące, ich cena powala niskością. Leki są tanie i skuteczne.
Do tego koszt wizyty bardzo odpowiedni, jak na obecne czasy.
Pozdrawiam serdecznie Panią Doktor!!! :)

lekarz Lilianna Słoń-Kowalska

Pulmonolog, Pediatra

Diagnostyka Medyczne Centrum Laboratoryjne Spółka z o.o.Punkt Pobrań Gorzów Wlkp.
Mieszka I 56

Pulmonolodzy w Gorzowie Wielkopolskim