lekarz Danuta Bojko

Pulmonolog, Alergolog, Internista

Pani Doktor o duzej wiedzy b.dobre podejscie do pacjenta,cierpliwa no i zastosowala skuteczne leczenie ktore daje efekty.Polecam.

Pani doktor kiedy zapytała na co byłam odczulana (jako dziecko) powiedziałam,że nie pamiętam, ale może spojrzeć do mojej karty leczenia z tamtego okresu (miałam ją ze sobą) odpowiedziała,że co by to było, gdyby miała każdemu pacjentowi poświecać tyle czasu. Czekałam ponad 1,5h żeby przz chwilę usłyszeć, że lekarz nie ma dla mnie czasu. Poza tym w gabinecie na Jana Pawła nikt nie dba o kolejność przyjmowania pacjentów-niby jestem umówiona na 10, ale pacjenci z 11 przychodzą chwilę przede mną i są tak przyjmowani-a lekarka, zamiast zadbać o to, mówi pacjentom,że to ich wina, że tworzą się kolejki, bo wszyscy przychodzą jak chcą-jeśli jest takie przyzwolenie... Jak dla mnie słaby lekarz-testy alergiczne na pierwszej wizycie wykonano zaledwie na 10alergenów, do tego używając jednej igły do 5. Kiedy byłam dzieckiem i miałam krótsze ręce wykonywano więcej testów podczas jednej wizyty i do każdego alergenu używano innej igły. Poza tym kiedy zapytałam czy jako astmatyk powinnam mieć wykonane badanie rtg, bo od 7lat takiego nie miałam robionego, powiedziała, spokojnie zlecimy, współpracujemy z bardzo dobrą pracownią, wyszłam z wizyty bez skierowania na badanie. Następne testy na alergię pokarmową wręcz wymusiłam na pani doktor, w związku z tym, że mam okropną alergię skórną... Nie polecam.

Pani doktor jest przemiłą i bardzo zaangażowaną w pracę lekarką.Zawsze uśmiechnięta,zawsze życzliwie nastawiona do chorego.Ma bardzo szerokie spojrzenie na pacjenta,wysyłą na konsultacje do innych lekarzy,zależy jej na dobrej diagnozie.POlecam wszystkim.

Byłam w zeszłym miesiącu ze swoją schorowaną mamą. Od lat leczy się z powodu ciężkiej astmy, była u wielu lekarzy ale dopiero pani doktor przepisała leki, które bardzo pomogły. Dokładnie wyjaśniła jak je stosować i wytłumaczyła chorobę. Polecam gorąco.

Pani doktor uprzejma. Przeprowadziła dokładny wywiad. Bez problemu odpowiadała na pytania. Skierowała na dodatkowe badania, nieodpłatne. Uzyskałam potrzebną pomoc w chorobie. Uśmiechała się przyjaźnie. Byłam kilkakrotnie na wizytach - zawsze z NFZ.