lekarz Andrzej Midloch

3,7
3,4
3,2
3,2

Leczyłam u tego lekarza córkę,która często chorowała na zapalenie płuc,a jednak okazało się,że to alergia. Polecałam go wszystkim znajomym,byłam bardzo zadowolona z efektów leczenia,do pewnego razu. Potem urodziłam syna i nie zawsze było nas stać na prywatną wizytę z dwójką dzieci. Pewnego dnia córka zachorowała,doktor przypisał antybiotyk Zinnat,ale ten słabszy,miałam problem z podawaniem leków dla dwuletniej córki,połowę wypluwała,a musiała przyjmować aż 5ml,poprosiłam doktora przy wizycie kontrolnej (wizyty kontrolne są z reguły co 3dni) aby zmienił dawkę na silniejszą,to zbył mnie stwierdzeniem,że nie umiem podać dziecku leku,śmiał mi się w twarz. Lekarz rodzinny załatwił mi to od ręki,i zamiast 5ml podawałam 2,5ml o wiele wygodniej. Nie byłam u niego kilka miesięcy,aż syn dostał wysoką temperaturę,którą próbowałam zbić,ale bez szans,na drugi dzień wieczorem,gdy gorączka była już na prawdę wysoka pojechałam do doktora,który od drzwi przywitał mnie chłodnym stwierdzeniem,że dawno mnie u niego nie było,potem obejrzał i zbadał dziecko stwierdzając zapalenie gardła,przypisał antybiotyk,za który zapłaciłam 60zł. Pojechałam do domu,przy podawaniu leku zauważyłam bąble na języku syna,więc następnego dnia podejrzewając stan zapalny jamy ustnej udałam się do lekarza,gdzie lekarz rodzinny potwierdził moje podejrzenia i zmienił leki,za całość nowych leków zapłaciłam ponad 100zł,a te pieniądze,które wydałam na doktora Midlocha po prostu wyrzuciłam w błoto. Uważam,że od kiedy doktor Midloch wyrobił sobie renomę wśród pacjentów,którzy go sobie polecają po prostu się zmienił. Zaczął przyjmować jak najwięcej osób,traktując pacjentów rzeczowo,nie wytłumaczył jak dawkować lek,gdyby nie ulotka nie wiedziałabym,że antybiotyk,który dostał syn dawkuje się raz na dobę. A NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE DLA MNIE- JAK MOŻNA BYŁO NIE ZAUWAŻYĆ BĄBLI NA JĘZYKU? On zaglądał w gardło używając szpatułki i latarki,a ja zauważyłam to godzinę później przy podawaniu leku. NIE POLECAM,choć kiedyś było inaczej...

Niestety nic dobrego o tym lekarzu nie powiem. Z przykrością stwierdzam, że "jedzie na opinii" - jako lekarz, który może i był dobry, ale osiadł na laurach i liczą się dla niego tylko pieniadze. Ludzie go sobie polecają, bo na prywatnych wizytach sprawia bardzo dobre wrażenie - mamy całuje w rączki, dzieciom daje lizaczki etc... Ja odwiedzałam Pana doktora i prywatnie i na książeczkę. KOLOSALNA różnica w traktowaniu pacjenta. Mój syn ma astmę, którą stwierdził mu lekarz rodzinny, nie zaś doktor Midloch do którego prywatnie chodziłam pół roku. A w końcu to specjalista. Ponadto jak zaczęłam chodzić państwowo, to "wbiłam się w szok". Totalne "olewatorstwo" - rozmawiając, żartując sobie z pielęgniarką jednocześnie osłuchuje dziecko. Niewiele raczej słyszał. Ponadto leczenie powiedziałabym byle jakie. Byle odhaczyć. 3 lata chodzenia do doktora Midlocha z dzieckiem skończyły się takim niesmakiem z mojej strony, że zmieniłam lekarza. Syn jest na tyle duży, że może go prowadzić pulmunolog dla dorosłych. I ów pulmunolog był w szoku jak dziecko było prowadzone przez lata - stwierdził, że jest przez poprzedniego lekarza (dr. Midlocha) ewidentnie zaniedbany jeśli chodzi o stosowane leczenie. Tak więc nie polecam.

Lekarz kompetentny, uprzejmy. Czysty, estetyczny, dobrze wyposażony gabinet. Dobrze postawił diagnozę i leczy moją 4 miesięczną córeczkę. Więcej czasu mógłby poświęcać na wytłumaczenie rodzicom dziecka diagnozy i sposobu leczenia. Kompetentnie odpowiada na zadane pytania, choć np. o skutkach ubocznych, co robić kiedy dziecko zwymiotuje antybiotyk, czy wychodzić na spacery itp. POWINIEN mówić nie będąc o to zapytanym. Wizyty rzeczywiście ekspresowe, ale bez wrażenia, że patrzy na zegarek. Cena wizyty kontrolnej mogłaby być rzeczywiście niższa, tym bardziej, że pacjentów zapisuje na " co 10 minut". Ale za to udziela konsultacji telefonicznych, nawet w niedzielę rano!. Ogólnie POLECAM.

Gorąco polecam tego lekarza , dzięki niemu moja córka przestała chorować na częste zapalenia płuc!

ja was ludzie nie rozumiem . midloch przyjmuje świątek piątek czy niedziela. wystarczy jeden telefon i zawsze pomoże . ja na niego nie narzekam. leczyłam u niego 3 moich dzieci i wnuki. zawsze pomoże .

bardzo dobry lekaz godny zaufania goraco polecam

bardzo dobry lekaz godny zaufania goraco polecam

Polecam bardzo dobry lekarz,wyleczyl mojego synka bez antybiotyków,szpital to ostateczność dziecko chorowało na płuca i byliśmy w domu,gdzie po dwóch dniach dzięki inhalacją była już poprawa,inni lekarze nie dawali rady i kierowali cały czas do szpitala,synek był wiecznie na antybiotykach dzięki dr.Andrzejowi to się zmieniło.

Bardzo dobry, godny zaufania lekarz pediatra, nie przepisuje drogich lekow z reklam, "za przepisywanie ktorych lekarze jezdza na wycieczki", nie przypisuje antybiotykow, jesli nie jest to KONIECZNE, polecam pana Andrzeja, wspanialy lekarz. Na marginesie dodam, ze jesli leczy sie dziecko u niego, mozna uzyskac porade, lub nawet przyjechac do Niego 24 godziny na dobe.

ma czas dla nas 24/h. to wspaniały lekarz i człowiek. Mam komfort nawet psychiczny, bo wiem ,że On jest zawsze kiedy tylko zadzwonię. Nie ma na świecie ideałów, więc mogą być też negatywne opinie, ale ja Go chwalę.

Jak najbardziej polecam dr Midloch nie raz pomógł nam w czasie choroby małego.

Jak najbardziej polecam dr Midloch nie raz pomógł nam w czasie choroby małego.