lekarz Andrzej Midloch

Pulmonolog, Pediatra

jest najleprzym lekarzem pediatrą jakiego znam... POLECAM!!!

jest najleprzym lekarzem pediatrą jakiego znam...

POLECAM!!!

Straszny rutyniarz!!! Leczyłem u niego córkę przez 5 lat i po pewnym czasie wiedziałem już co będzie jej kolejny raz przepisywał. Całe szczęście że z niego zrezygnowałem bo by mi chyba wykończył dziecko Bactrimem- czyli inna postać biseptolu zakazanego w Europie. Pacjentowi poświęca minimum czasu i już wygląda za następnym. Leczy głownie słowami i często nie słucha co się do niego mówi. Zdecydowanie odradzam wizyty u tego "kasiarza"

Bardzo dobry, godny zaufania lekarz pediatra, nie przepisuje drogich lekow z reklam, "za przepisywanie ktorych lekarze jezdza na wycieczki", nie przypisuje antybiotykow, jesli nie jest to KONIECZNE, polecam pana Andrzeja, wspanialy lekarz. Na marginesie dodam, ze jesli leczy sie dziecko u niego, mozna uzyskac porade, lub nawet przyjechac do Niego 24 godziny na dobe.

Po kilku wizytach mam wrażenie lekarz ten widzi w pacjencie Kazimierza Wielkiego (kolor niebieski). Nie słucha co się do Niego mówi, zapomina, ziewa i co najważniejsze wypisuje co innego niż mówi. Acha te skrajne oceny same 5 bym wyrzucił. Przecież to ściema.

uprzejmy,miły ,dokładnie tłumaczy chorobę,wzbudza zaufanie,dobrze dobiera lekarstwa

uprzejmy,miły ,dokładnie tłumaczy chorobę,wzbudza zaufanie,dobrze
dobiera lekarstwa

Leczy dobrym słowem. Kasuje już za przekroczenie progu. Jesli idziesz po recepte,płacisz jak za wizytę. Ja nie polecam.