lek. dent. Ryszard Podkowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Witam, lekarz wprost genialny polecam wszystkim, zwłaszcza do usunięcia ósemek. Było więcej strachu niż faktycznie tego warte, ząb usunięty po 2 dniach wszystko ok, gdzie znam przypadki ludzie cierpią tydzień. Za tydzień usuwam drugą :)

Lekarz godny polecenia w 100% profesjonalne podejście do pacjenta pomaga opanować stres który towarzyszy wizycie u stomatologa, odpowiada na każde zadane pytanie i potrafi wytłumaczyć po ludzku o co chodzi . Rewelacja

Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam, profesjonalny, miły a jego poczucie humoru całkowicie niweluje stres. Polecam

Polecam

Trafiłam do dra Podkowskiego z zębem po leczeniu kanałowym. Leczenie to trwało kilka miesięcy, było bolesne i kosztowało mnie 700 zł. A w trakcie ząb pękł. Podpadał tylko pod koronę. Dr Podkowski uratował nie przed koroną, podchodził do zęba, który był i jest w fatalnym stanie (kruszy się) kilkakrotnie bez żadnych dopłat, a ja zbieram na koronę :) A leczenie kanałowe tego zęba wycenił wówczas, na moje zapytanie, na 350 zł. A nie 700. Zwykłe wypełnienia to jak umówienie się z nim na kawę. Precyzyjny, nie maltretuje pacjenta godzinnym rozdziawem paszczy, żadnych zbędnych ruchów. Wie co robi i potwierdza to w każdej sekundzie swojej pracy - którą lubi! Do tego poczucie humoru, które łagodzi stres!

Dr Podkowski usunął mi dwie "ósemki" i zrobił to naprawdę wspaniale. Ma złote ręce. Oprócz tego jest bardzo miły, uprzejmy i podchodzi z wyrozumiałością do pacjenta. Jego prywatny gabinet jest wręcz wzorowy. Szczerze polecam dr Podkowskiego.

Wciąż poszukujesz "Chirurg stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3