Sebastian Podlewski

Neurochirurg

Operacja usunięcia przepukliny kregosłupa szyjnego 17.05.2018, a 18.05.2018 już byłam w domu. Po zabiegu nie przyjęłam ani jednego środka przeciwbólowego. Wspaniały kontakt pacjent-lekarz a uśmiech i miłe podejście jest dodatkowym atutem pana doktora. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pozostaję nadal pod opieką doktora. Jak najbardziej polecam tego wspaniałego człowieka.

byłem operowany przed dr Podlewskiego w 2015 r. od chwili operacji ból w nodze ustąpił i plecy przestały boleć.. polecam doktora każdemu i dziekuje za profesjonalne podejście do mojej choroby..

Jestem zaskoczona, że w dzisiejszych czasach przy stałym narzekaniu na służbę zdrowia znalazł sie taki specjalista o tak ciężkiej specjalizacji, który potrafi zrozumieć zarówno obawy jak i strach pacjenta. Kompetencje i umiejętności lekarskie zasługują na najwyższe uznanie. Pana Doktora można określać tylko w superlatywach i osobiście,a wiem co mówię bo jestem parę dni po operacji polecę każdemu.

Pan Doktor Sebastian Podlewski jest nie tylko niezwykle kompetentnym lekarzem, ale też osobą obdarzoną empatią i wyczuciem wobec wątpliwości pacjenta. Jego cierpliwość i zdolność do udzielenia profesjonalnych, lecz także jasnych i zrozumiałych odpowiedzi na wszelkie pytania powodowały, że zarówno moja Mama, jak i ja czuliśmy się bezpiecznie w ciągu całego procesu od diagnozy, poprzez skutecznie przeprowadzoną operację ustabilizowania kręgozmyku, aż do rehabilitacji pooperacyjnej. Zdecydowanie polecamy opiekę medyczną Pana Doktora wszystkim pacjentom.

Jest niezwykle zaangażowanym lekarzem. Skrupulatnie bada i przeprowadza wywiad. Posiada dużą wiedzę i umiejetności. Jest bardzo komunikatywny, życzliwy i poświęca pacjentowi dużo czasu. Jest lekarzem z powołania.

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Kielce"?

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Przychodnia